Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ускорение от 0-100 на моето Браво 1.6 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ускорение от 0-100 на моето Браво 1.6 16в

    http://vbox7.com/play:6ef4e0d3
    I NEED SPEED!

    #2
    Много добре колега :D Дай малко жекери , какво си правил. Гледам под 10 сек. падаш 0-100км./ч.
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Нали знаете че като показва 100 реално не е 100 км/ч.Много добро ускорение колега.
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #4
        vsd написа:
        Нали знаете че като показва 100 реално не е 100 км/ч.
        Зависи от размера на гумите.
        Saab 9-3s 2.0 16v TURBO
        Fiat Punto 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Супер, абе ко става с тея бравота бе Уж им дават повече от 10 сек а те ...на приятел бравока пак ускорява са 9.7-9.8 бахти
          Mercedes E300TD
          Fiat coupe 1.8 16V

          Коментар


            #6
            me4o1982 написа:
            Супер, абе ко става с тея бравота бе Уж им дават повече от 10 сек а те ...на приятел бравока пак ускорява са 9.7-9.8 бахти
            Нали знаеш важно е и какво магаре стои зад волана
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              8,5 - 9 секунди са ми нужни да забия стотака. На клипа тръгвам от 2рата секунда и забележете на 10тата секунда с колко КМ/Ч карам вече :D
              I NEED SPEED!

              Коментар


                #8
                me4o1982 написа:
                Супер, абе ко става с тея бравота бе Уж им дават повече от 10 сек а те ...на приятел бравока пак ускорява са 9.7-9.8 бахти
                Не всички бравота са тей. Имам 2ма авера с въпросната кола и на единия му правя 3 коли ластик, а на другия малко повече. Ако според вас тва може да стане с един спортен филтър от най евтините и с една генерация изобщо не е така
                I NEED SPEED!

                Коментар


                  #9
                  евала !
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    #10
                    Мойто също сваля под 10 за около 9.3 ... 9.4 ... като се има в предвид че теста го праих с бенз 95 ако сложа 100 октана пак ще тествам нямам видео материал да покажа за жалост имам единствено как бравото лети с 200 на междуселски път и то не снимах аз а тея дет са били отзад
                    Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                    Коментар


                      #11
                      Само да отбележа, че моя бензин също беше 95 и не съм слагал никакви добавки.. но идеята е добра и тия дни ще сложа по хубав бензин и добавки да видя дали ще има някаква разлика, макар и минимална
                      I NEED SPEED!

                      Коментар


                        #12
                        PUNTO JTD написа:
                        vsd написа:
                        Нали знаете че като показва 100 реално не е 100 км/ч.
                        Зависи от размера на гумите.
                        Ми при заводския размер е толкова разликата. Почти никой не кара с много по различни гуми. Ако оригинално е 185/55/15, трябва да сложиш 255/50/15 че да даде 10 км разлика.
                        FIAT Bravo JTD GT '99

                        Коментар


                          #13
                          принципно колко го дават заводско 1.6 16в,някаде около 11 беше маи??епа 2 сек да свалиш от оригиналното маи не е само с филтър и генерация ima i oще някои друг бонус
                          Honda Jazz 1.4 8v 07'

                          Коментар


                            #14
                            Това е което съм правил аз по колата.. иначе бравото си е обикновенно СХ..а относно заводско от 0-100 мисля, че ги правят за 11,4 секунди по принцип.. ама определено за вървежа на тая кола ми се виждат множко тия секунди. Сами виждате как тегли на клипа.. а и не съм само аз с 1.6 16в който показва клип и доказва, че е една доста голяма бегачка от тоя клас Да не говорим ако сложа хубав бензин и добавки и ако съм с хубави гуми, че мойте са летни и нямат грам грайфер. От всичко има значение ускорението.. най вече от състоянието на мотора
                            I NEED SPEED!

                            Коментар


                              #15
                              И задкормилното устройство също.. както отбележи колегата по-горе
                              I NEED SPEED!

                              Коментар

                              Working...
                              X