Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Алфа 155 1.7 - '95-та за 2200лв с климатик и газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Алфа 155 1.7 - '95-та за 2200лв с климатик и газ

    Марка:Alfa romeoМодел:155Двигател:1.7 TS Тип двигател:БензиновМощност (к.с.):115 к.с.Скоростна кутия:РъчнаКатегория:СеданПробег:180000 кмДата на производство:април 1995 г.Цвят:БялОсобености:4(5) ВратиАлармаГазова уредбаЕл. СтъклаКлиматикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеДопълнителна информация:сменени носачи,помпи - съединител, водна;нови гуми, кабели, свещи и т.н.климатика работи безпогрешно;газова BRC с бутилка на мястото на резервната гума - 43л. ;антикрило с 3-ти стоп . . . всичко работи.Платена гражданска до края на годината ;Цената .... 2200 лв - ПРОМОЦИЯ0897 837045
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Продавам Алфа 155 1.7 TS - ’95-ta ИЗГОДНО !!!

    Колко ти харчи, ако не е тайна, защото мислех да зимам такава ма всички викат под 15 нема да ти падне градско и се набих с фиат Браво 1.6 дет харчи 12 :D

    Коментар


      #3
      значи то неможе хем да варви, хем да е голяма кола, и хем да не харчи... и зависи как я караш , без да я жаля ( на светофара тръгвам пръв ) градско зимата е верно толкова харчи 15л газ , лятото с климатика е 13,5 - 14 газ . Извънградско 9-10 газ пак зависи как я караш ,на бензин не съм я засичал. Като цяло не е от най-икономичните но е доста стабилна и ти доставя удоволствие от шофирането което е по-важно за мен

      Коментар


        #4
        ti6o написа:
        значи то неможе хем да варви, хем да е голяма кола, и хем да не харчи... и зависи как я караш , без да я жаля ( на светофара тръгвам пръв ) градско зимата е верно толкова харчи 15л газ , лятото с климатика е 13,5 - 14 газ . Извънградско 9-10 газ пак зависи как я караш ,на бензин не съм я засичал. Като цяло не е от най-икономичните но е доста стабилна и ти доставя удоволствие от шофирането което е по-важно за мен
        И аз съм на този принцип.Аз също съм пръв на светофара ама ми стъпва на 12 даже 1 път 13 градско бензин.Ама аз доста я юркам моята... ама много ме наплашиха за тия алфи едва ли не били змейове... 15 бенз градско ако не я юркаш ми казаха.Ама явно разхода не е толкова голям.Както и да добре поспамих, за което искрено се извинявам, просто бях любопитен.Успех с продажбата!

        Коментар


          #5
          rap17ka7a написа:
          ti6o написа:
          значи то неможе хем да варви, хем да е голяма кола, и хем да не харчи... и зависи как я караш , без да я жаля ( на светофара тръгвам пръв ) градско зимата е верно толкова харчи 15л газ , лятото с климатика е 13,5 - 14 газ . Извънградско 9-10 газ пак зависи как я караш ,на бензин не съм я засичал. Като цяло не е от най-икономичните но е доста стабилна и ти доставя удоволствие от шофирането което е по-важно за мен
          И аз съм на този принцип.Аз също съм пръв на светофара ама ми стъпва на 12 даже 1 път 13 градско бензин.Ама аз доста я юркам моята... ама много ме наплашиха за тия алфи едва ли не били змейове... 15 бенз градско ако не я юркаш ми казаха.Ама явно разхода не е толкова голям.Както и да добре поспамих, за което искрено се извинявам, просто бях любопитен.Успех с продажбата!
          Мерси .... хайде чакаме кандидати цената е добра 2200 лв с ДДС и като си помислиш нови кабели + свещи 198лв ( скоро няма да се сменят пак )+ 130 лв гражданска до края на годината, нови гуми отпред 150 лв, няма да се плаща ЕКО такса 300 лв и газова БРЦ за поне 600 лв ...... .... значи 2200-198-130-150-300-600=822лв излиза колата

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Fiat Brava 1.6 16v

              Коментар

              Working...
              X