Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.8 GT vs Bravo 1.6 sx

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.8 GT vs Bravo 1.6 sx

    Има ли някой желаещ с 1.8 GT да направим някоя друга дръпка ей тъй за сравнение.По възможност Бравото да е сток, че да знам с колко к.с. е ,че ми е любопитно какъв ще е резултата.Аз съм с 1.6 леко пипано и за тва искам сравнение с по-мощна-1.8 GT
    fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
    volvo s40 1.9

    #2
    Залагам си главата ,че ще го биеш Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      war_hawk, кажи какво е пипаното?Интересно ми е какво може да се пипне на тоя двигател. Може и на ЛС
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #4
        оште ли лъжеш че си 1.6
        бмв форевар м5

        Коментар


          #5
          beboka11 написа:
          оште ли лъжеш че си 1.6
          леко пипано - Той си го е казал човека ама кой да чете и само да ти кажа че се пише щ не шт ...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            опа.тука стана играта.аз съм му най пресния експонат във витрината на това браво1.6 .1.8 сток само може а му завижда за ускорението на 3-та на това браво.ако иска някой да се пуска с него казвайте и аз да идвам да гледам

            Коментар


              #7
              Re: Bravo 1.8 GT vs Bravo 1.6 sx

              war_hawk написа:
              Има ли някой желаещ с 1.8 GT да направим някоя друга дръпка ей тъй за сравнение.По възможност Бравото да е сток, че да знам с колко к.с. е ,че ми е любопитно какъв ще е резултата.Аз съм с 1.6 леко пипано и за тва искам сравнение с по-мощна-1.8 GT
              колега пусни една снимка на мотора че бебето не вярва че е 1.6 а мисли че е 1.8.аз го видях и ви гарантирам че е 1,6 стария мотор с металните колектори

              Коментар


                #8
                какво означава леко пипанокво си слагал ти, само генерация
                бмв форевар м5

                Коментар


                  #9
                  ем това 1.6 като варви толкова мн кав е смисала с 1.8 даи с нешо по сериозно...
                  Honda Jazz 1.4 8v 07'

                  Коментар


                    #10
                    BUH написа:
                    ем това 1.6 като варви толкова мн кав е смисала с 1.8 даи с нешо по сериозно...
                    не може да се мери с 1.8 ама не е и за 2.0 20.как се вика у средъдъ

                    Коментар


                      #11
                      Ами целта е да видя колко ще е разликата ако има такава-нищо не се знае Трябва да има чип, за да върви толкова (ама той си е слаган в Италия), спортен филтър FK и генерация supersprint.За друго сменяно по двигателя не мога да кажа, защото незнам да има.
                      fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                      volvo s40 1.9

                      Коментар


                        #12
                        значи може с купе 1.8 то е постедата
                        Honda Jazz 1.4 8v 07'

                        Коментар


                          #13
                          http://www.youtube.com/watch?v=eHTCE9tifTY това е въпросното браво което ме свали на земята.колега като имаш възможност звънни едно телефонче да се видиме и да ти разгледам бравото по обстоино

                          Коментар


                            #14
                            superfiat написа:
                            http://www.youtube.com/watch?v=eHTCE9tifTY това е въпросното браво което ме свали на земята.колега като имаш възможност звънни едно телефонче да се видиме и да ти разгледам бравото по обстоино
                            телефончето сам си дал в мойта тема или ако иска6 направо на бояна в петък

                            Коментар


                              #15
                              кога бе :D
                              бмв форевар м5

                              Коментар

                              Working...
                              X