Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помагайте

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помагайте

    Колеги кажете какво да правя при положение че един комшия с Мазда 323 Ф 1.4 75 коня секи ден ми казва колко ми била смешна колата и как щял да ме направи на Крив на гонка , но ся като незнам дали маздата няма да ме дръпне не рискувам. Кажете сега вие какво да правя да се пускам или не Маздата е стокова няма нищо по нея освен едно неонче в купето и тфа и е тунинга ...
    Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

    #2
    пускай се, ще го биеш
    бмв форевар м5

    Коментар


      #3
      Мисля че смисъл от темата няма ... ти си 1.6, той 1.4. 1.6 върви много, пък и ми се струва че си по лекото купе. А тия мазди верно са хубавки ама не вървят толкоз много
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #4
        Ако ш се пускаш... поне се уговори за пари! Иначе си е баси ташака... Съседът ти е кух кат лейка... щом те предизвиква за такива работи.
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          Аве брат както каза ники пускай са за пари ... той има няма 80 коня ти си 103 ... биеш го с много
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            Пич.. предизвиквай го на стотак и му кажи да си взема бинокъла И аз имам 1.6 и ти казвам, че обираш точките от всякаде..
            I NEED SPEED!

            Коментар


              #7
              Re: Помагайте

              On3Love написа:
              Колеги кажете какво да правя при положение че един комшия с Мазда 323 Ф 1.4 75 коня секи ден ми казва колко ми била смешна колата и как щял да ме направи на Крив на гонка , но ся като незнам дали маздата няма да ме дръпне не рискувам. Кажете сега вие какво да правя да се пускам или не Маздата е стокова няма нищо по нея освен едно неонче в купето и тфа и е тунинга ...
              при такова отношение бих казал да го духа ...ама ако искаш се пуснете , пък ще се види

              Коментар


                #8
                Абе 1.6цата си върви доста прилично, а той за да те бие с тия 75к.с. треа да е 800кг а той не е, тъй че ако се пускате определено ще му трябва бинолъл!
                fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                volvo s40 1.9

                Коментар


                  #9
                  Ако искаш викни го на 21.02 на клубната среща да го пробваш....пък може и аз да го пробвам Все ще се намери нещо покрай неговите коне
                  Lancia Lybra 2,4JTD '03
                  Фиат Браво 1.9TD75 '97
                  Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                  Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                  Коментар


                    #10
                    100% съм сиг че маздата е по-лека но,коя мазда е от тия с малките фарове или от тия "сляпите"(дигащите),сляпите вървят малко повече от новите но не и 1.4 с/у 1.6
                    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                    Коментар


                      #11
                      брат тая мазда е в мойта, а не в твойта категория но щом си решил да се гавриш с него изберете си малко по-дълго трасе и дай му поне в началото малко илюзия да си мисли, че има шанс не бързай много да не го откажеш в началото

                      Коментар


                        #12
                        Щом има такова единодушие още тия дни сме на старта както той каза да си ’’изкара някой лев’’
                        Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                        Коментар


                          #13
                          колега прави като мен.аз се пускам с всичко което мога и иска да се пуснем.за фиат феновете е по срамно да откажеш гонка отколкото да паднеш

                          Коментар


                            #14
                            Абсолютно си прав
                            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                            Коментар


                              #15
                              Кога ще е гонката Да пишеш резултата, макар че е ясен

                              Коментар

                              Working...
                              X