Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

амортисори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    амортисори

    здр колеги имам проблем с амортисорите си единият е изпуснал.казаха ми че и 2 трябва да се сменят но не знам какво да си купя и на какви цени кажете нещо по въпроса.
    Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

    #2
    Според мен е най доре и четирите ама ти си преценяш,най малко двата.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3


      то така ама задните миналата година ги сменях и сега са наред предните но се чудя какво и за какви праи да ги взема
      Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

      Коментар


        #4
        За каква кола говориме щото ако не друго мога да ти намеря супер евтино добри са иначе като качество мене поне ми харесват.За пунтото ми бяха 30 лева на бройка заден предните мисла че бяха 40 лева.Ако пък искаш нещо добро като кони отиваш при руди 96 в село лозен там има сичко.

        Коментар


          #5
          aha

          колега пунто имам mk1 96 година и ми трябват 2 предни имам и сериините номера за какво става дума я кажи
          Никога не си купувай кола ако не знаеш как да я буташ

          Коментар


            #6
            начи колега тфа е магазин на една приятелка на майка и продава адски ефтино частите просто нали ти кааам за моето пунто единият заден ми беше 30 лева сичко е мноо ефтино при нея начи магазина и е Дървеница ама треа вида адреса точният ама ориентировачно тфа мога да ти кажа от младост към дървеница по тоя булеварда дето е на доло от макдоналдс на младост и там има един блок след големият светофар на първата улица даже мисла че пишеше че е в ремонт

            Коментар

            Working...
            X