Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 15ки ЛетиДжанти 4х100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 15ки ЛетиДжанти 4х100

    Продавам лети джанти 15 цола 4 x 100, ЕТ38 7J.Нямат заварки и не са криви, проверявах ги като ги свалих есента. Имат втулки за ОПЕЛ. Цена с гумите 350 лв. made in Italy За контакти ЛС или 0896 63 70 09 - Николай. От Варна съм.Снимки:за пълния размер на снимките вижте тук:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339595

    #2
    някой нещо ?

    Коментар


      #3
      много лепящ баланс имаш на едната бре колега.. май има някаква заигравка там а?

      Коментар


        #4
        Dimo_J написа:
        много лепящ баланс имаш на едната бре колега.. май има някаква заигравка там а?
        Аве ти ТАШАК ли си праиш или имаш интерес да коментираш ? Написано е че са перфектно прави значи са, ако имаш интерес ще успееш да го видиш или ще се обадиш да се увериш. Не сме тука да се лъжем, незнам ако живееш някъде в Калифорния и за пръв път виждаш Баланс на Гума с Джанта Ок, ама те гледам че си Бургазлия, предполагам имаш знанията че ДОРИ чисто нава джанта с ЧИСТО нова гума, пак се нуждае от баланс ! Ккакво ли остава при нашите условия. Капиш ?Още повече не съм се месил в работата на хората от вулканизатора, каквото са сметнали за добре да направят с баланса това са направили. Още не съм виждал баланс който да заличава крива джанта , а в противен случай - кое ти се струва съмнително , и с кое по спецялно мислиш съм се заиграл а ?

        Коментар


          #5
          yasmania написа:
          Dimo_J написа:
          много лепящ баланс имаш на едната бре колега.. май има някаква заигравка там а?
          Аве ти ТАШАК ли си праиш или имаш интерес да коментираш ? Написано е че са перфектно прави значи са, ако имаш интерес ще успееш да го видиш или ще се обадиш да се увериш. Не сме тука да се лъжем, незнам ако живееш някъде в Калифорния и за пръв път виждаш Баланс на Гума с Джанта Ок, ама те гледам че си Бургазлия, предполагам имаш знанията че ДОРИ чисто нава джанта с ЧИСТО нова гума, пак се нуждае от баланс ! Ккакво ли остава при нашите условия. Капиш ?Още повече не съм се месил в работата на хората от вулканизатора, каквото са сметнали за добре да направят с баланса това са направили. Още не съм виждал баланс който да заличава крива джанта , а в противен случай - кое ти се струва съмнително , и с кое по спецялно мислиш съм се заиграл а ?
          Колега не му се връзвай.Няма нужда от нерви.Джантите мен лично много ми харесват и биха отивали на Бравото ми.Преди 4 дни го ударих много тъпо и ремонта ми струва 400лв ако не го бях зажилил така левашки щех да ги зема много ми харесват... ама съм тъпанар.Айде успех с продажбата според мен бързо ще си идат защото са много добри!

          Коментар


            #6
            И все пак се продават . . .

            Коментар


              #7
              Дали ще станат на Баркета?

              Коментар


                #8
                jasonstorm написа:
                Дали ще станат на Баркета?
                Да ще станат.

                Коментар


                  #9
                  In Da Club

                  Коментар


                    #10
                    Желаещи? Във Варна вече е 15 градуса няма вятър и пече слънце, скоро може и навсякъде да е така . . . време е за лети джанти

                    Коментар


                      #11
                      Много са яки!!Какъв е начина , ако реша да ги взема да стигнат до София?

                      Коментар


                        #12
                        hwarang отговорил съм ти по - подробно на Л.С. провери . . .

                        Коментар


                          #13
                          ПРОДАДЕНИ . Моля да заключите или изтриете темата ! ! !

                          Коментар

                          Working...
                          X