Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв въздушен филтър(марка) ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв въздушен филтър(марка) ?

    Преди 5к сложих някакъв нонейм и не знам защо отворих кутията да го видя и изглеждаше така сякаш се разпада.Решил съм твърдо да го сменя, но не знам каква марка да търся.За спортен филтър пари не мисля да давам.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    http://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=2&show=1
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Взимай там някакъв за 10-12 лв. и си карай колатаМиналата седмица ходих до АХМ да си купя за моята Мареа въздушен филтър. Препоръчаха ми VASCO за 9.80лв. иаз си взех такъв. Колата си работи идеално :D
      FIAT Marea ex
      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

      Коментар


        #4
        wazmo написа:
        Взимай там някакъв за 10-12 лв. и си карай колатаМиналата седмица ходих до АХМ да си купя за моята Мареа въздушен филтър. Препоръчаха ми VASCO за 9.80лв. иаз си взех такъв. Колата си работи идеално :D
        Аз също взех VASCO по препоръка на hit-ko.Слагали се за първоначално вграждане на фиат,произведен в Полша.Според него съотношението цена-качество е най-добро при тези филтри.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          dudulia написа:
          wazmo написа:
          Взимай там някакъв за 10-12 лв. и си карай колатаМиналата седмица ходих до АХМ да си купя за моята Мареа въздушен филтър. Препоръчаха ми VASCO за 9.80лв. иаз си взех такъв. Колата си работи идеално :D
          Аз също взех VASCO по препоръка на hit-ko.Слагали се за първоначално вграждане на фиат,произведен в Полша.Според него съотношението цена-качество е най-добро при тези филтри.
          Много е добър филтъра. За лятото ще сменя и този на климатика с VASCO
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #6
            Fiaam,Bosch.... и на Champion не са лоши. на Bosch са около 18лв. (може и по-малко...)
            "Come dance with the west wind and touch all the mountain tops,sail over the canyons and up to the stars and reach for the heavens and hope for the future,and all that we can be and not what we are"

            Коментар

            Working...
            X