Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat coupe vs 318is и после vs vectra 2.0 8V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat coupe vs 318is и после vs vectra 2.0 8V

    Не ви питам за предположения просто да споделя че Фиат си е фиат Всеки може да се досети какво се е случило :P
    coupe 1,8 16V

    #2
    Re: fiat coupe vs 318is и после vs vectra 2.0 8V

    ми то опел гние по бързо отколкото ускорява

    Коментар


      #3
      недей те да говорите глупости айде за бмв да но за опел не опела се развинтва нмого
      бмв форевар м5

      Коментар


        #4
        Е да развинтват се моторите на ГМ нооо за съжаление са на изчезване.За опел...пича направо си го търсеше..... той явно като ме видя че излизам от пресечката реши да ме проба и така се лепна че се уплаших да не ме ударя смотаняка и....... отказа се като видя че немое да ме изпревари. И типично в мой стил намалих за да видя кво пише отзад..... е 2.0А за БМВто си беше гавра, до са съм се дърпал с 320 е36 но с иска не бях..... очаквах повече...заеби немоат си
        coupe 1,8 16V

        Коментар


          #5
          да повечето са така но аз съм имал 320 не ванус пак 150к много вървеше
          бмв форевар м5

          Коментар


            #6
            beboka11 написа:
            да повечето са така но аз съм имал 320 не ванус пак 150к много вървеше
            Може пък да си го уцелил знае ли човекЕй главната идея на бавареца не е за дръпки той е голяма устойчива лимозин за поддържане на високи скорости (не че с купето не мога да държа 180 по магистрала и да го управлявам като плейстешън). Карай си колата и да ти не пука и знай че и германците признаха италянките, лошата им слава беше преди 90те (имам колега немец, в един офис сме той го каза )
            coupe 1,8 16V

            Коментар


              #7
              хора аз несъм казал ништо просто тук има много големи професори които сигурно нямат и коли ,а иначе леле аз има фиат купе турбо , а те чесно сигурно са 10 в българиа от 5ците
              бмв форевар м5

              Коментар


                #8
                понеже преди години исках да зимам такова тоест 1998 и намерих едно на гурубляне от цяла българиа
                бмв форевар м5

                Коментар


                  #9
                  beboka11 написа:
                  хора аз несъм казал ништо просто тук има много големи професори които сигурно нямат и коли ,а иначе леле аз има фиат купе турбо , а те чесно сигурно са 10 в българиа от 5ците
                  и аз мислех така н оскоро разбрах ще в Мнт има 2 а Монтана е град в който има 2 майстори дето са пипали нещо по фиат и мислят като правят нещо, и се оказа че един бивш съученик има но събира парички за акциз а брат му го е платил и си кара неговото....бахти маняците а тоя беше един кротааак един смотан такъв
                  coupe 1,8 16V

                  Коментар


                    #10
                    неси заслужава много пари е тоя акциз
                    бмв форевар м5

                    Коментар


                      #11
                      абе вие мн разбирате ве ... 5 така няма нищо общо с 1.6 литровия ас имам 2ка мотор карал сам мн бравото е извиняваи като се кача на моито имам чувството че карам савсем различна кола ... нито варвеж нито стоене в патя нито дори копето ватре е мн по добре направено всичко е кожа др са пласмасови..и гумени.... и все пак харчи доста да ... около 12 градско на яко каране
                      www.JRTuning.com

                      Коментар


                        #12
                        12 на стъпка !?!?!?!?!?! фиат купе ????
                        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                        Коментар


                          #13
                          jan4o0o0 написа:
                          абе вие мн разбирате ве ... 5 така няма нищо общо с 1.6 литровия ас имам 2ка мотор карал сам мн бравото е извиняваи като се кача на моито имам чувството че карам савсем различна кола ... нито варвеж нито стоене в патя нито дори копето ватре е мн по добре направено всичко е кожа др са пласмасови..и гумени.... и все пак харчи доста да ... около 12 градско на яко каране
                          Брех колега, тая твоята кола е някакъв уникат бе. При стъпка 12? Това на извънградска стъпка ли е или от светофар до светофар? Щото ако е в града тоя разход......
                          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                          Коментар


                            #14
                            jan4o0o0 написа:
                            абе вие мн разбирате ве ... 5 така няма нищо общо с 1.6 литровия ас имам 2ка мотор карал сам мн бравото е извиняваи като се кача на моито имам чувството че карам савсем различна кола ... нито варвеж нито стоене в патя нито дори копето ватре е мн по добре направено всичко е кожа др са пласмасови..и гумени.... и все пак харчи доста да ... около 12 градско на яко каране
                            Ех как искам и аз моята да гореше толкова на стъпка Колеги представете си колко му гори ако не я настъпва 5л-6л/100км и то градско
                            fiat coupe 2.0 16V

                            Коментар


                              #15
                              beboka11 написа:
                              понеже преди години исках да зимам такова тоест 1998 и намерих едно на гурубляне от цяла българиа
                              Тогава може би ,но сега времената са други .
                              fiat coupe 2.0 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X