Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT BRAVO 1,6 16v -98г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT BRAVO 1,6 16v -98г

    Колата е нов внос от Италия , на 180 000 км е ( не съм ги връщал както се вижда ) . Всичко по колата е сменено ( масло , филтри , ролки .....) . Както почти всяко Браво си има климатик , ел. пакет , AIR BAG , ABS , аларма , халогени ,серво управление , заводската музика ( не е сменяно нищо по музиката на колата, няма дупки от кабели и прочие ). Колата е 1998 г ; 1,6 ; 103 конски сили .... Колата се намира във Варна . Цена : 2899 лв ( договаряне) !
    Прикачени файлове

    #2
    За контакти GSM: 0899193172

    Коментар


      #3
      НОВА ЦЕНА : 2799 лв !!!!!

      Коментар


        #4
        Тва е с климатроник , а не с климатик.

        Коментар


          #5
          Да климатроник е а и цената си я бива.Успех в продажбата колега.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            не искам да споря , нито да лъжа ! Аз карам GOLF 5 с климатроник , карал съм и NAVARA и SKODA с климатроник и мисля ,че това на Bravoto е климатик ... Както и да е колата наистина е много добра , но за сега интерес никакъв , цената е разумна според мен , понеже по автосалоните тези се продават за по 3.500 лв , моята също е на автосалон на малко по -висока цена от колкото е тук . Явно кризата си казва думата

            Коментар


              #7
              Е прав си не е климатроник в буквалния смисъл на думата а полуавтоматичен климатик.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Ако под капака всичко е наред, направо си е подарък тази кола. Успех в продажбата. И сега един въпрос: Нали на климатроника можеш да определяш градусите? Тук в случая, а и на моето браво, е така. Моля за малко разяснение с няколко думи без да спамим и да лазим темата. :Д Стана ми интересно.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    под капака , а и вътре колата е много добра ... както вече написах доста неща съм сменил по колата ... цената е наистина "подарък" , но просто спешно ми трябват парите ?!!?! Криза , какво да правиш !!!

                    Коментар

                    Working...
                    X