Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво 1.6 бартер за 2.0 с допла6та не кое е по добро?javascr

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    браво 1.6 бартер за 2.0 с допла6та не кое е по добро?javascr

    колеги струва ли си да сменя 1.6 браво за 2.0 с малко допла6тане.и пото4но 2.0-та как е като мотор здража ли е?

    #2
    дай инфо за твойта и за другата

    Коментар


      #3
      не неси заслужава само си дигаш разходите по колата а резолтата не е 4ак толкова фрапираш
      бмв форевар м5

      Коментар


        #4
        абе 3 сек до 100 не са малко

        Коментар


          #5
          superfiat написа:
          абе 3 сек до 100 не са малко
          Ама и 3 литра на 100 не са малко. Ами данъка, ГО и т.н. А както каза и един колега по-горе резултата няма да е фрапиращ.
          Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
          Chevrolet Aveo

          Коментар


            #6
            Ако ти трябва по бърза кола да но пък ще е пак браво да питаш браво и стило ама браво и браво караи си 1,6то по еконоимично и си е култов модел :D
            Subaru B9 tribeca 3.0
            Peugeot 307 04
            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
            Fiat Brava 1.6 16V 103

            Коментар


              #7
              v

              iskam da popitam nqkoi znae li kolko pari struvat skorostite za fiat bravo 2.0 hgt
              H G T

              Коментар


                #8
                1. Пиши на кирилица.2. Това не е мястото за този въпрос.3. По моргите може да се намери за 600лв горе доло а от магазина колкото и колата ако не и повече
                Subaru B9 tribeca 3.0
                Peugeot 307 04
                Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                Fiat Brava 1.6 16V 103

                Коментар


                  #9
                  Fiat Bravo

                  Колега въобште не се занимавай с глупости карай си колата.Първо теа мотори въобште не са издражливи.Аз имам двама познати на които им гръмнаха моторите,единия си я купи мина точно 1500 км и му замина мотора,без той да я юрка.После за да си я обслужиш(имам предвид да смениш анг.ремак и ролките) ще видиш голям зор,тея пет цилиндровите са по различни от останалите(носачите също са различни).Също така както спомена един колега малко по-нагоре данъците също са различни.1.6 и 1.8 са най-сполучливине мотори за тоя модел.
                  Alfa Romeo MiTo 1.3Mjet
                  Fiat Punto GT 1.4 Turbo 97 ex
                  Fiat Punto 1.9 JTD 01

                  Коментар


                    #10
                    СМЯХ В ЗАЛАТА

                    Коментар


                      #11
                      Fiat Bravo

                      Я ми обесни кое е смешно.че не мие ясно нещо.
                      Alfa Romeo MiTo 1.3Mjet
                      Fiat Punto GT 1.4 Turbo 97 ex
                      Fiat Punto 1.9 JTD 01

                      Коментар


                        #12
                        Аз пък имам 2ма познати, които са ходили до Марс и оттам са си купили Гаретки Т3 за по 150лв бройката 1.8 16в и 2.0 20в са най-надеждните мотори сред Браво/Брава/Мареа.
                        3.0CRD

                        Коментар


                          #13
                          Аз знам също, че 2.0 са много корав двигател, а относно обслужването - като неможеш да поддържаш 1 кола, да плащаш данъка и т.н. имаш ли въобще нужда от такава. Като тръгнете да гоните колко ще ми е данъка, ама тва скъпо ама що гори 13, а не 5 и защо неможе да гори 2 а да вдига 220 на 3-та. Ебаси коли 2 типа - работа и удоволствие, като не искаш данък, обслужване, купи си нещо дето ще ти върши работа. А няма такав друг звук като на 2.0, бахти ръмженето, бахти чудото. Тия гоулфовитииии никога няма да ни стигнат. P.S. За 1.8 чак след като е купих разбрах, че двигателя бил сполучлив и се търсело доста такива бравоци с 1.8-чка. Нямам големи наблюдения за колата, освен че не си търпи гумите
                          MB 280 S W108 67' - pickUp
                          MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                          ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                          Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                          office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                          Коментар


                            #14
                            Съгласен с колегата отгоре - ако си правиш сметки за данък, 3-4 литра разход отгоре, по-скъпи части и т.н.по-добре си вземи нещо до 1.6 или в твоя случай най-добре си остани със сегашната

                            Коментар


                              #15
                              Suppish написа:
                              Аз знам също, че 2.0 са много корав двигател, а относно обслужването - като неможеш да поддържаш 1 кола, да плащаш данъка и т.н. имаш ли въобще нужда от такава. Като тръгнете да гоните колко ще ми е данъка, ама тва скъпо ама що гори 13, а не 5 и защо неможе да гори 2 а да вдига 220 на 3-та. Ебаси коли 2 типа - работа и удоволствие, като не искаш данък, обслужване, купи си нещо дето ще ти върши работа. А няма такав друг звук като на 2.0, бахти ръмженето, бахти чудото. Тия гоулфовитииии никога няма да ни стигнат.
                              Колега за звук голфа гти има достатъчно,за вървеж знаеме как се редят колите и фиата е най-бавния така че по-точно никога няма да ги стигнеме.
                              FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                              Коментар

                              Working...
                              X