Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам БМВ 320и Р6 Ванос или заменям

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам БМВ 320и Р6 Ванос или заменям

    Цена: нова цена 4900, може и бартер за Стило 2 врати 1.9 дизел с доплащане от моя страна Технически данни:Марка: БМВМодел: 320Пробег: ~128000 (в момента е на 128072)Дата производство:05.1993Дата първа регистрация:26.08.1993Тип двигател: Бензинов R6-24V-VanosКубатура:2000Коне:150Скоростна кутия:ръчнаКатегория:седанЦвят:бялVIN:ще бъде добавенОсобенности:*врати -4*Airbag -не*Автопилот -не*ABS -да*Газова уредба -никога*Метан -също*Ел. стъкла -4*Ел. огледала -да*Климатик -да*Климатроник -да*Кожен салон -не*Ксенонови фарове -не*Лети джанти -да-15"*Навигация -не*Партроник -не*Нов внос -не (преди 2 години е внесена)*Халогени -да*Аларма -да*Централно заключване -да*Шибидах -неДопълнителна информация:Колата е със сменени консумативи-Масло,филтри и бензинова помпа (оригинална от дарукар) преди около 300 км.Данни за връзка:Телефон:0889329342Скаип:zealot43Електронна поща:Място, на което може да се види колата: София, Комплекс Макси http://store.picbg.net/pubpic/D9/B2/...b59ddd18b4.jpg

    #2
    Коментар на цената е възможен след оглед на колата, а за килметрите не ме питайте толкова си пише, аз съм я купил на 110000 а дали са били толкова нямам как да знам

    Коментар


      #3
      Колега сори за спама, ама гледам си я снимал тая красавица на гърба на 35то :D Да не си някой бивш съученик или от квартала там да сме се виждали Аз завърших 35то 2005та
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        viktorson написа:
        Колега сори за спама, ама гледам си я снимал тая красавица на гърба на 35то :D Да не си някой бивш съученик или от квартала там да сме се виждали Аз завърших 35то 2005та
        Не съм завършил 35-то. а колата преди бе там защото приятелката на брат ми живееше там и така ( той я караше до скоро)

        Коментар


          #5
          Е здраве да е Пожелавам ти успех с продажбата Аз чакам едно такова поръчково 325 дизел, от първи собственик тук - жена, която само по гаражи го държи, познавам я и колата просто перфектна :D та дано скоро се реши да взима новата петица, та и аз да се кача на кола най-сетне Успех!
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            ^^

            Коментар


              #7
              Малка корекция на цената - 4900

              Коментар

              Working...
              X