Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип Тунинг Fiat Bravo 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чип Тунинг Fiat Bravo 1.6 16V

    Здравейте колеги някой може ли да ми каже може ли да се направи Чип Тунинг на Fiat Bravo 1.6 16V дали си заслужава колко коня става колко почва да гори след това колко струва и къде мога да си сложа мерси предварително

    #2
    Ето, колега, но мен ако питаш - въобще не ти е нужен - http://www.prospeed.bg/tuning_chip_m...=174&p=797Не забравяй, че чип-тунинга се прави последен, след всички други подобрения.
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Мерси то май за 10 к.с. не си струва наистина

      Коментар


        #4
        бате струва си това за 10 коня но ако пурво си променил някакви коренни промени по колата и трябва да се сеедно донастрои слаа6 4ип и тва тие но в твоя слу4аи съм съгласен с мнението 4е не си струва

        Коментар


          #5
          И според мене излизат твърде скъпи тези 10 коня
          Lancia Kappa 2.4JTD
          Lancia Dedra Integrale 2.0 S.W.
          Fiat Croma 2.0 i.e. - ex.

          Коментар


            #6
            00Cool написа:
            бате струва си това за 10 коня но ако пурво си променил някакви коренни промени по колата и трябва да се сеедно донастрои слаа6 4ип и тва тие но в твоя слу4аи съм съгласен с мнението 4е не си струва
            Човек, в Аврен не ползвате ли "ч" и "ш" viperecords, инвестицията е напълно неоправдана, при условие, че ще заменяш само Епром. Писали сме много по темата, по-добре се погрижи за перфектната разбота на мотора, може и да усетиш разлика след това

            Коментар


              #7
              Според мен са си множко тиа 661.33 лева за 10 коня тиа коне мойе и по по евтин начин да се достигнат според мен незнам вие как мислите

              Коментар


                #8
                според мене ако нямаш излишни пари съвсем не си заслужава ...по добре ги вложи в гуми ,в нова ходова част и т.н. ферари няма да стане 10-15 годишни коли са това все пак .
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  С Megasquirt, ще го решим тунинговането и то много по-евтино, само имайте още малко тьрпение!

                  Коментар


                    #10
                    hit-ko написа:
                    С Megasquirt, ще го решим тунинговането и то много по-евтино, само имайте още малко тьрпение!
                    знам ,че не е прилично да се пита ,но любопитството е голяма работа
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      дайте статията да я видим кфо представлява самата схема ?
                      ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                      Коментар


                        #12
                        Iv4o_M написа:
                        дайте статията да я видим кфо представлява самата схема ?
                        http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=572

                        Коментар


                          #13
                          мерси )
                          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                          Коментар

                          Working...
                          X