Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.8 16V vs Fiat Coupe 1.8 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.8 16V vs Fiat Coupe 1.8 16V

    Момчета кажете дали да се пробвам,че момчето ми отправи покана за старт.Колицата ми е Bravo без катализатор и без климатик,а купенцето си е е 1.8 сток.
    bravo 1.8 16V +

    #2
    бе ако искаш се пусни , ама ще падниш
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      несе знае зависи от колите и задкурмилните остроиства
      бмв форевар м5

      Коментар


        #4
        купето но с малко няма да е нещо фрапиращо
        Honda Jazz 1.4 8v 07'

        Коментар


          #5
          на кантар са
          бмв форевар м5

          Коментар


            #6
            http://www.youtube.com/watch?v=nRByY...e=channel_page Тук има леко стартче със 2-ка Купе,не е показателно за напред как ще се развие гонката,но поне на старт Бравото не отстъпва.Иначе тъкмо се прибирам,с Купето направихме старт.Само веднъж се тествахме,не повторихме.Вървяхме заедно,много равностойни са колите.Можеби ще ме мине леко на магистрала във много високите скорости.
            bravo 1.8 16V +

            Коментар


              #7
              Повече върт. момент, като огромен процент от него се достига при доста по-ниски обороти. Масата е почти еднаква. Това са +-вете на Купето, прецени си ...

              Коментар


                #8
                Човече не се заблуждавай от тези теоритични статистики,колите са кантар.
                bravo 1.8 16V +

                Коментар


                  #9
                  Coupeto има по-голяма V Мax и най вероятно на магистрални гонки,леко ще напредва,но на по-къси разстояния,не може да покаже превъзходството си.
                  bravo 1.8 16V +

                  Коментар


                    #10
                    Колеги Браво 1.8 16В пада с много на 400м. от Купе 1.8 16 В 0-100км./ч. Бравото пада с поне 15-20 метра защото е по бавно от 0-100км./ч. с 0.8 сек което от своя страна при движение 100км./ч. са около 22метра Дано разтълкувахте това което искам да ви кажа . Ето и линк за директно сравнение http://www.carexpert.ru/compare.php?...fiata-1995h18&
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #11
                      Лелее ти много бързо,и категорично ги сравняваш тез коли .Ами ако ти кажа,че 100 ги правя за 9 сек. П.С. Нищо лично колега,моите уважения,но това е от личния ми опит.
                      bravo 1.8 16V +

                      Коментар


                        #12
                        Tony66 написа:
                        Лелее ти много бързо,и категорично ги сравняваш тез коли .Ами ако ти кажа,че 100 ги правя за 9 сек. П.С. Нищо лично колега,моите уважения,но това е от личния ми опит.
                        Бравото пипано ли е , нещо чипче ала бала
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          Atanas71 написа:
                          Tony66 написа:
                          Лелее ти много бързо,и категорично ги сравняваш тез коли .Ами ако ти кажа,че 100 ги правя за 9 сек. П.С. Нищо лично колега,моите уважения,но това е от личния ми опит.
                          Бравото пипано ли е , нещо чипче ала бала
                          Чип едва ли ще има,прекъсвача му е на 6900 rpm.Колата си е сток,само няма катализатор и е фабрично без климатик,ако това е от значение.
                          bravo 1.8 16V +

                          Коментар


                            #14
                            Tony66 написа:
                            Лелее ти много бързо,и категорично ги сравняваш тез коли .Ами ако ти кажа,че 100 ги правя за 9 сек. П.С. Нищо лично колега,моите уважения,но това е от личния ми опит.
                            наи добро време до 100 сам правил за 9,2 ама на 165/70/14 с 195/50/15 сам правил наи добро ускорение до за 9,7секп.с. поне толкова отчете джаджата с която ме замерваха
                            Honda Jazz 1.4 8v 07'

                            Коментар


                              #15
                              Tony66 написа:
                              Човече не се заблуждавай от тези теоритични статистики,колите са кантар.
                              При равностойни шофери - забрави за везни кантари теглилки и т.н.

                              Коментар

                              Working...
                              X