Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat 128 Sport Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat 128 Sport Coupe

    Здравейте! Моля за помощ - издирвам документи за Fiat 128 Sport Coupe. Не знам как и откъде да немеря... Имам такава кола, регистрирана е 1970, купил съм я без документи и не знам какво да правя. Моля помогнете!

    #2
    Здравеи, за документациата схте ти свърширабота и документация за ритмо всичко е едно и също без самото купе :")) успех а колата е страшна един колега тука от форума ми каза че може да ми продаде такава ама ниама каде да я пребера и да си я направя ако я взема ( едва в края на това лято можеби ще имам гараж

    Коментар


      #3
      Май грешно съм разбрал вапроса :"))Най-лесно ще стане ако намериш познат в полицията и го накараш да провери дали не се издирва колата по номера на рамата, ако не се издирва и ако е била бракувана(щом няма документи би трябвало да е свалена от отчетза да не и плащат данак), отиваш в КАТ и питаш как може да се регистрира наново вече бракувана кола без номера и документи, ако не е бракувана намираш данните на собственика или негов наследник намираш някои нотариус дето да може да ти направи фалшиво пулномощно и в КАТ казваш че си загубил документите и искаш нови(но това в краен случеи ако неможеш да намериш човека на които е регистрирана или негов наследник)Успех

      Коментар


        #4
        Е да де, ама нали се сещаш, че ако се издирва ще му я конфискуват
        Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

        Коментар


          #5
          талон

          Едва ли ще намериш документи за такъв модел, за какъвто търсиш. Другия начин е да намериш за такъв фиат, снимката долу и така да я караш.
          Прикачени файлове
          Продавам на части :
          Mercedes 190 E, 1991
          Mercedes 190 D, 1988
          BMW 520i , 1994
          Renault 19 , 1.7i, 1991

          Коментар

          Working...
          X