Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво снимах в Пловдив...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво снимах в Пловдив...

    Абе както си вървя и гледам, О боже! Чак се разтреперах, викам те тва трябва да се снима... :P Много ми е интересно от къде се изниза това чудо
    Прикачени файлове
    #FiatBg

    #2
    И ченгетата се отвориха на Фиат! Браво!

    Коментар


      #3
      еееее то тва уно си е легендарно карат го поне от 3-4 години - малка бегачка
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Мисля, че е зачислено на 1-во РайонноДоста е вехтичко "горкото"Иначе верно го карат бая отдавна.Евала
        FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
        FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

        Коментар


          #5
          Аз съм виждал и в София.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            kiro_of_the_day написа:
            Аз съм виждал и в София.
            Това в София мисля , че е на Прокуратурата
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар


              #7
              В София има едно типо - на тежките произшествия към КАТ. Не пожелавам на никого среща с него.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                zgabrovski написа:
                В София има едно типо - на тежките произшествия към КАТ. Не пожелавам на никого среща с него.
                В София са 4 Типо на тежки ПТП. За съжаление съм се срещал с тях. Ама всичко се размина без сериозни последствия и за двете страни.......
                Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                Совалката средно на LPG
                Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                Коментар


                  #9
                  Добре де, няма ли единен стандарт за обозначенията/окраските на полицейските коли??? Така нашарено това Типо, ми мяза на някакъв монтаж/бъзик... В Добрич пък има някакво Рено (ако не бъркам), което е с много странни окраски. Купено е от Холандия и има цветовете на холандската полиция, нашите само му написали на български - ПОЛИЦИЯ.Няколко пъти го засичам това чудо, и ми прави впечатление. А вътре някакви шемети седят, сякаш са от отряда за бавно реагиране...
                  1997 Brava 1.6, 16V

                  Коментар


                    #10
                    Колега Crash73, нима не знаеш, че в т.н. Република България правилата важат само за простосмъртните?Как мислиш, кой ще ги глоби катаджиите? Ако въобще има някакви правила за повдигнатия от теб въпрос.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      stom im var6i rabota neka si dgitkat,kvo im trqbva pove4e. Щом им върши работа, нека си джиткат, к’ во им трябва повече? Колега, Добре дошли във форума и честит първи пост НО, Моля Ви да пишете на кирилица - по-удобно е за всички,пък и такива са правилата в този форум! Ако нямате кирилизатор на компютъра, на Ваше разположение е KREDOR -горе в дясно на полето за писане на мнения. kiro_of_the_day

                      Коментар


                        #12
                        kiro_of_the_day написа:
                        Колега Crash73, нима не знаеш, че в т.н. Република България правилата важат само за простосмъртните?Как мислиш, кой ще ги глоби катаджиите? Ако въобще има някакви правила за повдигнатия от теб въпрос.
                        Прав си, на тях никой не им търси сметка... Нито им трябват винетки, нито колани слагат, нито карат с гуми според сезона (имам предвид личните им МПС-та), нито се редят на опашка в Банка, Данъчно и т.н. и т.н.... и не на последно място - нито си вършат работата.... Рахат! Полицайче да си в днешно време... Иначе си мисля че БИ ТРЯБВАЛО да има някакъв стандарт за цвета и обозначенията на полицейските коли... ilko iliev, не бе, нека си джиткат. :D Ама ако те спре това полицейско Уно, и като видиш това "тиксо" залепеното и компотения буркан отгоре, човек може да си помисля че му правят "скрита камера"... Освен това, на задното стъкло има лепенка SHERIFF.
                        1997 Brava 1.6, 16V

                        Коментар


                          #13
                          Уно

                          То това уно ако е 1.3 турбо ще видите вие и ако има тук там барнато нещо па вари бегай :D

                          Коментар

                          Working...
                          X