Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 бр летни Hankook Ventus K102 195/55R15-ПРОДАДЕНИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2 бр летни Hankook Ventus K102 195/55R15-ПРОДАДЕНИ

    Продавам 2 бр летни гуми 15-ки Hankook Ventus K102 195/55 R15 85V made in KoreaЕдната е с дот 4604, другата 2101 - грайфер около 4-5 мм. Бяха на колата когато я купих, сложих зимни и тези няма да ми трябват. Аз съм ги карал около 8000 километра като предни, нямат балони и не ми е известно да са били пукани, едната е одрана (вероятно в някой бордюр-виж снимките)!Цена: 35 лв/бр.Може и бартер за зимни 195/65R15 с или без доплащане от моя страна!Обявата важи само за Варна. Идеята е купувача да види какво купува и да няма недоразумения от типа "ти каза това, то излезе онова" -който има интерес гледа и ако харесва тогава купува!Ето и снимки:

    #2
    Склонен ли си да намалиш цената на дъртата гума с дот 2101 примерно на 10 лв.?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado не съм склонен за такова намаление, но от днес цената е 25 лв/брОбявата важи за ВарнаБартер за две зимни 195/65/15 до около 50лв/бр.

      Коментар


        #4
        Без бартери, вече само се продават - 25лв за брой, само за Варна!

        Коментар


          #5
          Flex написа:
          Без бартери, вече само се продават - 25лв за брой, само за Варна!
          ако идваш на срещите във Варна,може да ги донесеш да ги погледна ако ли не, може да се разберем да ги видя някъде поздрави
          ALFA ROMEO 145 1.9JTD '99 DIESEL IS COOL
          vs Stilo jtd
          vs 145 1.8 ts
          Alfa Romeo 156 2.4jtd '99 (бившата)
          (скапани критерий за подпис ) ооффф.....

          Коментар


            #6
            Още се продават!

            Коментар


              #7
              Идва време за летни гуми: 40лв двете

              Коментар


                #8
                Още се продават, имам запитвания ама още никой не се е наканил да дойде да ги види. 40 лв двете - стават за задни!

                Коментар


                  #9
                  Днес смених 15-ките с 16-ки и ми се освободиха другите две гуми. Съдейки по дота годината им е 2001 и 2004. Тези са с около 7 мм грайфер. Едната имаше пирон и гумаджията я направи с фитил(май така му се казваше-стана за 2 минути). От тогава не е мръднала вече 6-7000 километра. Четирите гуми се продават за 90 лв. Само за Варна

                  Коментар


                    #10
                    Flex написа:
                    Днес смених 15-ките с 16-ки и ми се освободиха другите две гуми. Съдейки по дота годината им е 2001 и 2004. Тези са с около 7 мм грайфер. Едната имаше пирон и гумаджията я направи с фитил(май така му се казваше-стана за 2 минути). От тогава не е мръднала вече 6-7000 километра. Четирите гуми се продават за 90 лв. Само за Варна
                    А защо само за Варна,не си ли навит да ми ги пратиш с куриер Аз съм сериозен,искам гумите
                    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                    Ventura garage

                    Коментар


                      #11
                      Понеже държа да се видят преди да се купят. А много често хората все не разбират нещо гледайки снимки и описания и накрая продавача излиза виновен.Възможен бартер за 2 бр зимни 205/55/16!Ето и снимки на гумите от вчера:

                      Коментар


                        #12
                        Понеже държа да се видят преди да се купят. А много често хората все не разбират нещо гледайки снимки и описания и накрая продавача излиза виновен.Възможен бартер за 2 бр зимни 205/55/16!
                        Аз имам кой да ги види във Варна,само кажи че ти се занимава да ми ги пратиш с куриер,дай тел. за връзка,и кажи последно каква е цената за 4 бр.
                        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                        Ventura garage

                        Коментар


                          #13
                          Щом има кой да ги види, може да ти ги пратя по еконта за твоя сметка, след като твоя човек ги прегледа. Последно ги намалям на 80 лв ! Ако този вариант те устройва пиши за да ти пратя телефон на лично!

                          Коментар


                            #14
                            Напомням

                            Коментар


                              #15
                              Flex написа:
                              Напомням
                              ОК супер,само че в момента нямам пари,ако до 10 дни не си ги продал,ти пращам човека да ги види,и ако стават ги взимам
                              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                              Ventura garage

                              Коментар

                              Working...
                              X