Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да помогнем на Ангел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да помогнем на Ангел

    Нека помогнем на състезателя по мотоциклетизъм Ангел Здравейте на всички!Писа ми сестрата на 31 годишния Ангел от Варна.Прилагам нейното писмо,eто го самото писмо:Здравейте,казвам се Теодора, сестра съм на Ангел и майка на 4 годишно момченце. Обръщамe се към всички Вас със сърдечен призив от името на брат ми и от името на всички, които го обичаме - да му помогнем, защото той е прекрасен млад човек, бивш спортист и състезател по мотоциклетизъм.Aнгел е на 31 години. Притежава борбен дух и огромно желание за живот, и това, което го крепи, е безкрайната любов на близките и приятелите му, и надеждата, че един ден отново ще бъде до сина си. Преди инцидента, Аньо живееше и работеше в гр. Варна. Беше със семейството си, заобиколен от приятели. С много усилия и страст към мотоциклетите той успя да се пребори и стигне до шампионатите с пистов мотоциклет, където постига отлични резултати.На 18 Август 2005 г. на път към рекламна агенция, където трябва да се снима за нов календар с мотоциклета си, кола засича пътя му. В следствие на инцидента, той получава тежка черепно-мозъчна травма, счупване на четирите крайника и изпада в дълбока кома. Откарават го в болница, където полагат животоспасяващи грижи за него. След седмица лекарите от варненската болница ни съветват възможно най-скоро да бъде откаран в МБАЛСМ ,,Н. И. Пирогов
Working...
X