Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за газова уредба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за газова уредба

    Здравейте интересува ме може ли някои да ми препоръча сервиз в София където да си сложа газова уредба на Брава 14.12v също така ако може да ми кажете и към какава марка да се насоча и горе долу каква ще е цената благодаря


    Best Regards
    Fiat Brava 1.4 SX 12v

    #2
    За марка - BRC!Колкото къде да ти го сложат в София - за съжаление не мога да препоръчам свестни майстори в София!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      За майстори - The Mashine от форума доколкото знам е такъв-прати му лично.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Като марка и разните турчоляци вършат работа и не създават особени главоболия, а ако ти дават гаранция - какво ти дреме ЛоГаз сега са на мода - пак се правят в заводите на Ловато , но от другия брат - Диего Ловато , първият не си спомням как се казваше , но той продължава да произвежда под марката Ловато , само че заводите им за източна Европа се намират в Сърбия и мен лично не ме радва сегашното качество.БРЦ са си класика в жанра , но са малко по-скъпи като системи...За цени - звъни на телефоните , вече не работя там , защото съм все още ученик и работих там за лятото , сега си продължавам обучението , но останах с прекрасни впечатления за работата в сервиза, затова и все още го рекламирам
        Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
        София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

        Коментар

        Working...
        X