Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за водна помпа - Мареа 1.6 16

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за водна помпа - Мареа 1.6 16

    Възможно ли е да ми е превъртяла "турбината" на водната помпа (ако е такъв тип)? Симптомите са следните: На ниски обороти парното духа студено и стрелката на темп. отива към червеното , трябва за задържа високи обороти за да се върне стрелката и да "дойде" парното?

    #2
    колега виж си радиатора моя беше запушен и дигате температура сменях няколко пъти водна помпа напразно и се оказа че пропките кадето влиза да се охлажда перз радиатора бяха запушени
    Като изфорсирам на някой светофар изсмукват въздуха, всичко наоколо под 2.5 гасне

    Коментар


      #3
      аз бих пробвал първо да обезвъздуша системата
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        аз бих пробвал първо да обезвъздуша системата
        Е как се обезвъздушава тази система? Мисля че сама го прави...през разширителния съд (казанчето) и капачката , тая капачка за това има клапан? Ако има некъф "гяволък" , казвайте?

        Коментар


          #5
          в лявата горна част на радиатора има пробкакакто и още една между мотора и купетовъв форума ги има описани с картинкипотърси
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Sev написа:
            ... както и още една между мотора и купето ...
            На единият от маркучите към радиатора за парното. Вижда се (достига се) от страната на казанчето, зад двигателя.
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар

            Working...
            X