Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво 1.6 16в vs фиат беаво 1.6 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат браво 1.6 16в vs фиат беаво 1.6 16в

    има ли някой от люлин който иска да се пусне с мен . аз съм сток 1.6 . хаиде да ви видим.само сток коли чакам със 1.6 кубатура.и само за браво става въпрос . чакам отговори.

    #2
    може и тази вечер ако някой нама работа,.

    Коментар


      #3
      ако ви стиска де

      Коментар


        #4
        Всички вече са наплашени от тоя модел, колега! Особено след като се оказа, че и Бугати Вейрон пада от него (и то с цял рейс!) :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Re: фиат браво 1.6 16в vs.............

          superfiat написа:
          има ли някой от люлин който иска да се пусне с мен . аз съм сток 1.6 . хаиде да ви видим.само сток коли чакам със 1.6 кубатура.и само за браво става въпрос . чакам отговори.
          Аз съм навит да се пусна с Браво 1.6 ей така за спорта ,ама не попадам в графата понеже съм с Типо!Пък и няма как да дойда до София... Иначе искам да проверя колко върви колицата!
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            ееееееееее хайде де няма ли никой от люлин

            Коментар


              #7
              superfiat написа:
              ако ви стиска де
              Не знам що си толкоз надъхан ма ако някой колега с вървежно браво те барне ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                Princo написа:
                superfiat написа:
                ако ви стиска де
                Не знам що си толкоз надъхан ма ако някой колега с вървежно браво те барне ...
                Ти защо мислиш, че неговото не е вървежно?
                BRAVO 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  iv_laz написа:
                  Princo написа:
                  superfiat написа:
                  ако ви стиска де
                  Не знам що си толкоз надъхан ма ако някой колега с вървежно браво те барне ...
                  Ти защо мислиш, че неговото не е вървежно?
                  Не съм казал че не е вървежно,просто това ако ви стиска ми прозвуча се едно че той с тва браво може да натупа всеки ...
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #10
                    Princo написа:
                    iv_laz написа:
                    Princo написа:
                    superfiat написа:
                    ако ви стиска де
                    Не знам що си толкоз надъхан ма ако някой колега с вървежно браво те барне ...
                    Ти защо мислиш, че неговото не е вървежно?
                    Не съм казал че не е вървежно,просто това ако ви стиска ми прозвуча се едно че той с тва браво може да натупа всеки ...
                    колега хич не съм надъхан.колата ми е наи обикновено 1.6 16v GT .просто не съм се пускал никога с браво с този мотор и искам да видя колко ми върви колицата.това е

                    Коментар


                      #11
                      колега ако искаш може да се пуснеш с мен,само че аз сам с пунто а не браво

                      Коментар


                        #12
                        кога и къде .от люлин ли си

                        Коментар


                          #13
                          не от редута съм.ако искаш може да се разберем за утре вечер че жената не ме пуска.

                          Коментар


                            #14
                            барал ли си колата или си е стокова

                            Коментар


                              #15
                              не нищо не съм и пипал.просто искам да си начешам крастата.от както си продадош бравото не съм се гонил с никои и сега ми е тарсане

                              Коментар

                              Working...
                              X