Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Tipo 1993

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Tipo 1993

    Продавам Фиат Типо 1993 г. двувратка, газова уредба,шибидах, ABS, Airbag, Ел. стъкла, лети джанти, CD и доста добри колони:P Има и други джанти(желязни 14’) със зимни гуми. Сменени са амортисьорите, предните дискове, опорните лагери, цялата генерация, а андренажния ремък, маслото, ролката и масления филтър са сменени преди 6000 км. Има забележки по външния вид. Цена 1800лв(коментар) Може и бартер с доплашане естествено от моя страна :D :D :D Гражданската е валидна до декември 2009г :D тел 0886688785
    Прикачени файлове

    #2
    Какъв двигател е? Не че има значениея но какво пише на километража (на колко хиляди е?) Дай снимки на салона моля

    Коментар


      #3
      Buch написа:
      Какъв двигател е? Не че има значениея но какво пише на километража (на колко хиляди е?) Дай снимки на салона моля
      +1И аз се интересувам за един познат - колко литра е газовата и може ли на снимка на багажника.

      Коментар


        #4
        двигателя е 1.4 mi а на салона нямам снимки. Утре или вдруги ден ще я снимам и ще кача. Но е доста запазен.(за кола на 16 год.)

        Коментар


          #5
          двигателя е на 180000км, а газовата бутилка е 40 литра.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              какви са му външните забележки колега
              fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
              alfa 145

              Коментар


                #8
                леко ударен преден десен калник(но това мисля да го управя) и ръжда по веждите. Удара е от един тапанар дето реши че ще мине преди аз да завия на дясно и накрая полицията изкара мен виновен

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    нова цена 1600лв днес смених и водната помпа че замина

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Ъъъъъъ, кой ремък си сменил, че не ми стана ясно! И аз да взема да си сменя ДРЕНАЖНИЯ ремък!

                        Коментар


                          #13
                          д

                          колега ако ми пратиш снимки на местата дето е ръждата ще е добре да вида за кво става въпрос имам интерес към колата пиши ми на sa6ko_17 тва ми е скайпа
                          fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
                          alfa 145

                          Коментар


                            #14
                            последна цена 1500лв!

                            Коментар


                              #15
                              stanislav genov написа:
                              последна цена 1500лв!
                              Колега ако колата е читава има голяма вероятност да я взема!!Поздрави!!
                              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                              Коментар

                              Working...
                              X