Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 16v vs Honda Civic 1.5 16v ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.6 16v vs Honda Civic 1.5 16v ?

    Здравейте фиат маняци. Кой според вас ще е първи на 400 метра?
    I NEED SPEED!

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ht=bravo+honda
    VTS 16V

    Коментар


      #3
      Гонката я правих преди 3 дни, но просто исках да видя отзив Бравото беше с 3 коли отпред. Бях чувал, че много вървели тия Хондели и се пуснахме ей тай за спорта. Бтв, гонките бяха 2 и 2те ги взех аз
      I NEED SPEED!

      Коментар


        #4
        Поздравления, има за какво.Коя година беше хондата ? Хетчбек или Седан.Сток ли са колите или ?
        VTS 16V

        Коментар


          #5
          Хондата е хечбек, 94-та година или 95 не съм много сигурен, ще ви излъжа. Само с спортен филтър е тя. Бравото ми е с спортно гърне и спортен филтър. И въпреки тва съм доволен.. Специално на Браво в клас до 1.6 винтилиран мотор няма кой да му излезе. Гонил съм се и с тигра 1.6 16в екотек и резултата пак беше в моя полза. Колите са на мой приятели
          I NEED SPEED!

          Коментар


            #6
            Ама е много важен старта в тая гонка. Понеже на старта като му издърпах и оставахме до край така 3 коли зад мен си седеше от старта до финала
            I NEED SPEED!

            Коментар


              #7
              Xanos написа:
              Ама е много важен старта в тая гонка. Понеже на старта като му издърпах и оставахме до край така 3 коли зад мен си седеше от старта до финала
              Браво колега , правил съм гонка с такава Хонда на 400м. моята предна броня му беше до шофьорската врата , иначе старта му го взех :D Мареата е тежка за тази Хонда , особедно моята е Уикенд. С Бравото би трябвало да си доста пред него. Остави ги да си говорят каквото искат важното е да пробваш а не като повечето били слушали че точно тези Хонди вървяли много ама не са пробвали само говорят. Още един път браво на Бравото и теб. :D
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Ами момчето с хондата бъзикаше един друг приятел с ланча 1.6 интеграле да се пуснат, че ше му бегал и му казах да се дърпаме ако иска и се нави. Всички ми казваха нема смисал ше ти бега тая хонда варви.. обаче уви, 2 от 2 После оправданието беше, че хондата е била с 13ки и много въртяла гуми Ама им казах нека сложат 14ки или 15ки и пак ше се пуснем нема проблем. Не съм се качвал в друго такова браво, ама мойто го взех нов внос преди 2-3 месеца на 120 000 км реални и двигателя не е издухан въобще, то си личи като натиснеш газта.. има яко ряз
                I NEED SPEED!

                Коментар


                  #9
                  Xanos написа:
                  Хондата е хечбек, 94-та година или 95 не съм много сигурен, ще ви излъжа. Само с спортен филтър е тя. Бравото ми е с спортно гърне и спортен филтър. И въпреки тва съм доволен.. Специално на Браво в клас до 1.6 винтилиран мотор няма кой да му излезе. Гонил съм се и с тигра 1.6 16в екотек и резултата пак беше в моя полза. Колите са на мой приятели
                  Колега ,не бъди толкова сигурен че стокова 1.6 не може да те бие!Има и такива коли които няма да му видиш стоповете в далечината ,говорим за до 1.6!Вярно е ,че рядко се срещат ,но се срещат!Иначе браво за победата!
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #10
                    Е, естествено, че не говора за разработки на мицубиши, ниссан, мазда и прочие, който ти вадят от 1.6 двигател по 170-180 коня. Говоря за кола от нашия клас... Ако не вярваш прати някаква кола до 1.6 винтилка с къвто иска мотор да е, да видиш че няма да и се дам. Даже и на Хонда Сивик 1.6 16в ще съм не по назад от кола две зад нея. Гонил съм се и с Астра 1.6 пълна инжекция + спортен филтър и спортна генерация.. тия астри ги водят по 101 коня и вървят доста. Пак съм първи на финала.. Алфа 145 Жуниър 102-3 коня колко ги водят там пак е зад мене. Ако някой не вярва мога да организирам гонки с тия коли и в близките дни да кача клипове, понеже колите които изброих са на мои приятели и всяка вечер сме навънка заедно :D
                    I NEED SPEED!

                    Коментар


                      #11
                      Xanos написа:
                      Е, естествено, че не говора за разработки на мицубиши, ниссан, мазда и прочие, който ти вадят от 1.6 двигател по 170-180 коня. Говоря за кола от нашия клас... Ако не вярваш прати някаква кола до 1.6 винтилка с къвто иска мотор да е, да видиш че няма да и се дам. Даже и на Хонда Сивик 1.6 16в ще съм не по назад от кола две зад нея. Гонил съм се и с Астра 1.6 пълна инжекция + спортен филтър и спортна генерация.. тия астри ги водят по 101 коня и вървят доста. Пак съм първи на финала.. Алфа 145 Жуниър 102-3 коня колко ги водят там пак е зад мене. Ако някой не вярва мога да организирам гонки с тия коли и в близките дни да кача клипове, понеже колите които изброих са на мои приятели и всяка вечер сме навънка заедно :D
                      Колега ,не съм казал нищо лошо ,просто отбелязах ,че има и някой в клас до 1.6 дето може да бие Браво 1.6...било то и Хонда (има 1.6 по 160к.с.) или Нисан ,или Мицубиши...Има си факти и доказателства!А за тези Астри не ми говори ,защото аз с Типо-то ги наказвам Айде със здраве...и продължавай да защитаваш честта на марката ,много са ми смешни такива ,които поглеждат над Фиат с пренебрежение и после се оправдават защо са загубили
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        #12
                        Като тръгнах да си търся кола бях с ясната представа, че искам Астра ГСИ... доказана бегачка за не много пари. В последствие обаче вземах фиат и честно да ти кажа никога не съм бил привърженик на тази марка преди да си купя бравото. Сега обаче е друго.. и нито съм сектант нито съм много бърз или прочие.. но се убедих, че за 1.6 мотор бравото върви много
                        I NEED SPEED!

                        Коментар


                          #13
                          Xanos написа:
                          Е, естествено, че не говора за разработки на мицубиши, ниссан, мазда и прочие, който ти вадят от 1.6 двигател по 170-180 коня. Говоря за кола от нашия клас... Ако не вярваш прати някаква кола до 1.6 винтилка с къвто иска мотор да е, да видиш че няма да и се дам. Даже и на Хонда Сивик 1.6 16в ще съм не по назад от кола две зад нея. Гонил съм се и с Астра 1.6 пълна инжекция + спортен филтър и спортна генерация.. тия астри ги водят по 101 коня и вървят доста. Пак съм първи на финала.. Алфа 145 Жуниър 102-3 коня колко ги водят там пак е зад мене. Ако някой не вярва мога да организирам гонки с тия коли и в близките дни да кача клипове, понеже колите които изброих са на мои приятели и всяка вечер сме навънка заедно :D
                          Сорка колега ма си се поомотал много яко, ще изредя няколко който по памет се сещам които ще ти направят разлика 2 рейса -Хонда ЦРХ с 1.6i VTi 160 с два вариатова , култовия ГСИ на астра пада, прай си сметка-По слабият мотор на същата хонда е 1.6i ESi 125 коня и ще е пак много отпред-корса ГСИ C16XE .... направо си вземай бинокала
                          coupe 1,8 16V

                          Коментар


                            #14
                            аааа забравих да отбележа че и трите коли ги спират преди и по-рано от 1997, не говорим за никакви нови разработки което е много важен факт
                            coupe 1,8 16V

                            Коментар


                              #15
                              Корса ГСИ ще накаже и 1.8 16в браво, че и ще държи на 2.0 20в. За какво говорим в момента? Говора за коли с горе долу равностоини килограми и коне!
                              I NEED SPEED!

                              Коментар

                              Working...
                              X