Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Купе на части - вече са две

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Купе на части - вече са две

    Здравейте, продавам колата на части, няма предна броня, радиатор и халогени. Колата е в Банкя. А и джантите и кожения салон са запазени за сегаТел 0885 061 999 Стоил
    Прикачени файлове

    #2
    Още едно на части, но е тоталка. Двигателят е перфектен и е със спортни валове и чип на ЕКУ-то. Много добър черен кожен салон.

    Коментар


      #3
      Колега дай цена за предния капак (има ли забележки ) и кожения салон

      Коментар


        #4
        Смятай че на мен ще ми трябва един заден мост или само задните носачи, ама ще е чак пролетта! Може да ми напишеш няква цена на лично, въпреки че има време за сега!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Здравейте, предния капак е отличен без никакви забележки, никога не е удрян, нама кит по него. Отгоре е жълт, а от вътре е син металик. Цена 450лв. Кожения салон е перфектен, даже шофьорската седалка не е износена. Цената на салона е 350лв.Екзекутер, имам го моста, но незнам дали знаеш, че задните носачи на Купето са по-дълги от тези на Типото и гумите ще ти излязат извън калниците.Лек и успешен ден

          Коментар


            #6
            VET написа:
            Екзекутер, имам го моста, но незнам дали знаеш, че задните носачи на Купето са по-дълги от тези на Типото и гумите ще ти излязат извън калниците.Лек и успешен ден
            Toчно това е идеята! Щом имаш 2 предполагам до пролетта ще е останал поне единия! Ще се разберем нещо по нататък! Поздрави!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Здравей колега,Търся датчик за положението на коляновия вал, ако го имаш дай цена.

              Коментар


                #8
                Здрасти колега, нямам го датчика.

                Коментар


                  #9
                  Здрасти колега, нямам го датчика.

                  Коментар

                  Working...
                  X