Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна местоживеене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна местоживеене

    абе хора фиат да не се станали спонсори на село АВРЕН та там има толкова почитатели на марката или просто в момента е супер "гъзарско" да си от АВРЕН преди време ако не се лъжа беше взето решение града в който живеем да е изписан на кирилица за по-лесно четене и съответно когато трябва да се окаже помощ на колега да се знае от къде е и да се насочи към някой магазин примерно в неговия град - та въпроса ми е защо доста хора се "преместиха" да живеят в АВРЕН като там магазин за резервни части на фиат сигурно няма и ще трябва да пътуват я до СОФИЯ я до ПЛОВДИВ
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    #2
    Re: смяна местоживеене

    stef написа:
    абе хора фиат да не се станали спонсори на село АВРЕН та там има толкова почитатели на марката или просто в момента е супер "гъзарско" да си от АВРЕН преди време ако не се лъжа беше взето решение града в който живеем да е изписан на кирилица за по-лесно четене и съответно когато трябва да се окаже помощ на колега да се знае от къде е и да се насочи към някой магазин примерно в неговия град - та въпроса ми е защо доста хора се "преместиха" да живеят в АВРЕН като там магазин за резервни части на фиат сигурно няма и ще трябва да пътуват я до СОФИЯ я до ПЛОВДИВ
    В Ямбол пък си имаме квартал "Аврен" и аз тези момчета си ги броя за съграждани! Така, че форума " пръщи" от Ямболии

    Коментар


      #3
      По default трябваше да е празно.. а сега ако си запиша профила отново (например сложа аватар, подпис и т.н.) ще се запише АВРЕН ако не избера целенасочено София... т.е. за мен това е бъг във форума...
      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

      Коментар


        #4
        Премествам темата в раздел Предложения за форума, където й е мястото.
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Павилно е бъг. Списъка с населените места ми беше пратен готов и се настояваше да го инсталирам. Тази модификация изобщо не беше готова за качване защото при въвеждане е ОК, но при преглеждане не вади вече записания в базата град, а първия от списъка. Тук ми трябва помощ от PHP програмист.
          Искаш да кажеш, че населените места не са в базаданни а само в селекта/html-a/ и за това скрипт-а не може да ги намери и селектва първия, който е по-default?Кажи с какво да ти помогна?
          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

          Коментар


            #6
            perlsite написа:
            Кажи с какво да ти помогна?
            Сорса на форума е от http://www.phpbb.com/ В страницата за регистрация полете за местоживеене е текстово и след запис то се въвежда в базата данни. Аз пратих на Митко промяна на това поле с списъчно и списъка с градовете. Проблема е следния ... като се отваря страницата с данни за потребителя, след като той вече се е регистрирал - Профил - както пише в менюто - се ползва същата страница като за първоначална регистрация - просто там трябва да се бутне кода - да променя полето на текстово и да взема данни от базата ... но в момента съм зает с дипломата си работа и не мога да седна да го направя .... това е. А има и друго решение - колегите от форума на Ланча са се справили отлично - просто качили са мод за профил на потребитела след регистрация различен от този за регистриране - и там няма проблеми ...Това е накратко ... ако искаш повече пиши на ICQ-то ... и надявам се ме разбрал ...Иво
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              Аз засега живея "никъде",квартала ми го няма(става въпрос за София),а и само София няма и за какво трябваше да се променят тези неща

              Коментар


                #8
                Нещата се промениха, защото много хора не въвеждат местожителството си и се предполага, че като видиш "Аврен", ще си направиш труда да избереш от падащото меню собственият си град/село. А ти си прав - Дружба не виждам в списъка - ще трябва да го променим.
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  Даже няма смисъл да се връща пак текстово поле, а по-добр да се избере текущо селектнатия град отново в меню.Бих предложил да се добавят всички софийски квартали, макар, че това ще значи, че ще трябва всички да си оправят след това профила с точните местоположения.АерогаратаБакърена ф-каБанишораБели БрезиБеловодски ПътБенковскиБоровоБотунецБоянаБункераБъкстонВитоша Военна РампаВраждебнаВраняВръбницаГара ИскърГевгелийскиГео МилевГнилянеГорна БаняГорублянеГоце ДелчевДианабадДим.МиленковДрагалевциДружба 1Дружба 2ДървеницаЗападен ПаркЗахарна ФабрикаЗона Б 18Зона Б 19Зона Б 5Иван ВазовИзгревИзтокИлинденИлиянциКилиитеКиноцентърКня жевоКрасна ПолянаКрасно СелоКремиковциКръстова ВадаЛагераЛевскиЛевски ВЛевски ГЛозенецЛюлин 1Люлин 10Люлин 2Люлин 3Люлин 4Люлин 5Люлин 6Люлин 7Люлин 8Люлин 9Люлин центърМалашевциМалинова ДолинаМанастирски ЛивадиМед.академияМладост 1Младост 1АМладост 2Младост 3Младост 4Мод.предградиеМусагеницаНадежда 1Надежда 2Надежда 3Надежда 4Надежда 5Надежда 6ОбеляОбеля 1Обеля 2ОборищеОвча КупелОвча Купел 1Овча Купел 2ОрландовциПавловоПодуянеПолигонаРазсадникаРедутаР епубликаСвета ТроицаСвободаСердикаСеславциСимеоновоСлавияСлатина Стефан КараджаСтрелбищеСтудентски ГрадСухата РекаСуходолТолстойТребичТриъгълникаФакултетаФилипо вциФондови ЖилищаХаджи ДимитърХиподрумаХладилникаХристо БотевЦентрална ГараЦентърЧелопеченеЧепинциЯворов
                  FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                  Коментар


                    #10
                    Zaphod написа:
                    Нещата се промениха, защото много хора не въвеждат местожителството си и се предполага, че като видиш "Аврен", ще си направиш труда да избереш от падащото меню собственият си град/село. А ти си прав - Дружба не виждам в списъка - ще трябва да го променим.
                    за сега си сложих София Област (иман нещо такова) но очаквам да съм софиянец

                    Коментар


                      #11
                      Zaphod написа:
                      Нещата се промениха, защото много хора не въвеждат местожителството си и се предполага, че като видиш "Аврен", ще си направиш труда да избереш от падащото меню собственият си град/село.
                      Да това ми бе идеята с падащ списък за избор ....
                      Zaphod написа:
                      А ти си прав - Дружба не виждам в списъка - щ трябва да го променим.
                      Разделението на София, Варна и Пловдив не е по квартали а по териториални единици - ЕАКТЕ мисля беше /не ми се търси точно/ това са териториалните единици на които е разделена българия - ползват се примерно по време на избори .... и мисля че е най удачен вариянт особено като гледам списъка с квартали на София дадена от perlsite ....
                      perlsite написа:
                      Даже няма смисъл да се връща пак текстово поле, а по-добр да се избере текущо селектнатия град отново в меню.
                      Явно клега не си ме разбрал, но здраве да е .... като ми остане време ще го сътворя .... п.п. намерих било ЕКАТТЕ - http://www.nsi.bg/EKATTE/Pms565.htm и http://www.nsi.bg/EKATTE/Ekatte-i.htm
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #12
                        Zaphod написа:
                        А ти си прав - Дружба не виждам в списъка - щ трябва да го променим.
                        Разделението на София, Варна и Пловдив не е по квартали а по териториални единици - ЕАКТЕ мисля беше /не ми се търси точно/ това са териториалните единици на които е разделена българия - ползват се примерно по време на избори .... и мисля че е най удачен вариянт особено като гледам списъка с квартали на София дадена от perlsite .... Териториални единици ????? Не е истина простоПо добре да си беше като преди само да е задължително полето при регистрация или да има само градовете в падащото меню и да може след това да се донапише нещоКато погледна примерно София Искър,някой хора си нямат представа за кои квартали става въпрос,както аз нямам представа кой квартал се намира в ?????(териториална единица ли е общинали е) Триадица

                        Коментар


                          #13
                          ...да от линковете териториалните единици са абсурдни... аз също не си намирам точно квартала... поне да пишеше "София" и толкова Иначе какво да се прави.. много квартали много чудо
                          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                          Коментар


                            #14
                            ААААААА, Велинград и Каспичан защо ги няма?!!!!!!!!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              Nino написа:
                              ААААААА, Велинград и Каспичан защо ги няма?!!!!!!!!
                              Има има ги ...
                              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                              Коментар

                              Working...
                              X