Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сряда 04.01.2006

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сряда 04.01.2006

    Довечера отивам на Екото - ще имам ли голяма FIAT компания?Честита нова година на всички. Да е весела и пълна с успехи.
    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

    #2
    Аз лично няма да мога да присъствам днес, а и доколкото знам, вече не се провеждат регулярните срещи на ФИАТ там, за мое голямо съжаление...
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Ихххх... тъкмо се бях подготвил за ЕКО то довечера !!!! Като не се сабираме вече там, къде и кога ще е новата явка
      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

      Коментар


        #4
        ЧНГа защо не се провеждат ми е много интересно.Защо всеки не си сподели причината да не идва?По едно време ЕКО_то не ни събираше.Аз лично работя наблизо и минавам оттам към 18:30 и разбира се няма никой.Един път пробвах да дойда в 20:00 и едвам успях да се придвижа от орлов мост до ЕКО_то за 55мин .Няма да повторя вече................

        Коментар


          #5
          аз ще ти кажа моята.... последния път в който ходих до ЕКО бях САМ !!!! никой от ФИАТ не дойде. Бяха няколко човека от Ланчия и си организираха клубните дела. Гледаха ме като прокажен. То след цялата простотия покрай Итал феста и регистрацията на клуба друго май няма да се случи освен разделение и вражди. Та седях си аз като "посаден" .. пииивахх си бирока и псувах и себеси и цялата простотия ! За това и не ходя повече. Добре че имах работа същата вечер та се измъкнах към 9 .. иначе щях да психясам от тъпата ситуация
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #6
            ..Ток

            Току се връщам..Среща имаше..малко но от сърце :D

            Коментар


              #7
              Е по тоя случай в събота сядаме на една маса да се запознаем най накрая. Който иска колеги да идва ама само казвайте до утре че трябва да потвърждавам бройката - засега сме 10-тина човека.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Re:

                zgabrovski написа:
                Е по тоя случай в събота сядаме на една маса да се запознаем най накрая. Който иска колеги да идва ама само казвайте до утре че трябва да потвърждавам бройката - засега сме 10-тина човека.
                В Събота съм на работа, но ако е вечерта след 17:00 мога да дойда. Дай повече информация за кога си направил резервацията.
                минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  Е по тоя случай в събота сядаме на една маса да се запознаем най накрая. Който иска колеги да идва ама само казвайте до утре че трябва да потвърждавам бройката - засега сме 10-тина човека.
                  брой ни двама... прати ми на ЛС телефона си, Qto си или майл, за да се уточним за подробностите
                  lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                  ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                  Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                  Коментар


                    #10
                    x 1/9 написа:
                    zgabrovski написа:
                    Е по тоя случай в събота сядаме на една маса да се запознаем най накрая. Който иска колеги да идва ама само казвайте до утре че трябва да потвърждавам бройката - засега сме 10-тина човека.
                    брой ни двама... прати ми на ЛС телефона си, Qto си или майл, за да се уточним за подробностите
                    Е колеги има цяла тема - празнична среща на Фиат - феновете там всичко съм описал.Заведението е "Белвю" в Банкя, колегите ще тръгват организирано от Билла в Люлин около 19.00 часаВижте темата за подробности
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      Организарахме се вечети постилай килимчето пред кръчмето
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар

                      Working...
                      X