Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Fiat Bravo 2.0 20V HGT Продадена!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Fiat Bravo 2.0 20V HGT Продадена!

    Колеги , моля на вашето внимание моят автомобил!Дата на производство: Януари 1996 г. Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 147 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Хечбек Пробег: 118000 км (реалноте км ги знае само един)Цвят: Бял Особености:2(3) ВратиABS, AirbagАлармаГазова уредбаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаКлиматикКсенонови фаровеЛети джантиЛизингСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеПравя си устата дано някой който има интерес му направят впечетление следни работи по колата:Като екстри колата няма нищо повече от това което е излезнало от завода освен една джаджа която вдига стъклата след като си заключа колата.Основен ремонт съм направил Май месец след моя грешка и за това в момента на около 15000 км са ремъци , ролки , клапани , лагери и всичко нужно за да бъде мотор.АГУ-то е с Ламбда контрол сложено от бате Янко в Септември на 17.04.2008 (за което му благодаря - много съм доволен).Давам една допълнителна информация за бронята и фаровете - сложени са от предишния собственик.В момента колата е с 4 зимни гуми - отпред с Lassa Snoways II Plus да не кажа нови ама в магазина миналата зима бяха нови , отзад е с Michelin Alpin купени за тази зима втора ръка с поне 6-7 мм грайфер.ГО има до началото на Май , Каско няма а данъка е платен.Маслото с което я карам е Motul X-Cess 5W40 100% synthetic.Разхода на колата е не рядко коментиран на дълго и на широко така че - Градско от 11 до 14 и извънградско от 7 до 12 като на мен 7 никога не ми е горяла!Ще помоля незанитересованите да не коментират!Повече информация на тел:0894254564 или skypeowerslade цената на колата е 3600 лв.Може да се коментира само на място след оглед.Коментари по телефона или по скайп не приемам.Може и на лизинг!

    #2
    Едно ъпчеhttp://www.vbox7.com/play:1740b7c3 колата я кара баба ми само в неделя и ако е празник т.е. на задушница.Преди това на баба ми баба и в италия я е купила щото гаражил бил празен.

    Коментар


      #3
      npace написа:
      Едно ъпчеhttp://www.vbox7.com/play:1740b7c3 колата я кара баба ми само в неделя и ако е празник т.е. на задушница.Преди това на баба ми баба и в италия я е купила щото гаражил бил празен.
      И това на клипчето ли го прави баба ти :D шегувам се.Колата изглежда уникално просто, за мен лично има един единствен недостатък и това е че е бяла иначе според мен си заслужава парите.Изглежда адски поддържана.

      Коментар


        #4
        http://www.vbox7.com/play:62764305Колеги колата е жива и в оригиналния си вид!Нещо рядко виждано се в този тунингован свят!

        Коментар


          #5
          Але ЪП!Коментар на цената ще има!За сериозните хора сериозен коментар!

          Коментар


            #6
            Цената освен да я минем директно на договаряне а?Може и някое бартерче за евтино седанче с 4 врати!?Нещо до 2 бона?С газ или без?

            Коментар


              #7
              Test Drive - безплатно!Аз немам книжка

              Коментар


                #8
                Айде бре не остана! :D

                Коментар


                  #9
                  Аз много се извинявам за спама! Ужасно много!Ама гледах последния клип който си сложил и като тръгнеш на 2сек и вдига 100 на 15сек...Само на мен ли ми се струва нелогично за ХГТ да прави 0-100 км/ч за ~13 сек?Извинявам се може и аз да съм вгрешка...Иначе дай снимки вътре ..
                  НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                  И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                  Codename: ФИЧО

                  Коментар


                    #10
                    Кънчо извинен си добре е че си забелязал клипчетата ама виж че тръгвам на 2-рата секунда и на 11-тата е на 100 При мен 100 не е най горе на километража! А пък и ако искаш ела и пробвай на място аз ще го засека с г-тека При положение че вдига 100 за 13 секунди както ти каза значи че твоето 1.4 ще е по бързо от моето 2.0 а?Поздрави и който иска нека заповяда на тест драйв!Давам лично да се пробва на 0-100!

                    Коментар


                      #11
                      npace написа:
                      Кънчо извинен си добре е че си забелязал клипчетата ама виж че тръгвам на 2-рата секунда и на 11-тата е на 100 При мен 100 не е най горе на километража! А пък и ако искаш ела и пробвай на място аз ще го засека с г-тека При положение че вдига 100 за 13 секунди както ти каза значи че твоето 1.4 ще е по бързо от моето 2.0 а?Поздрави и който иска нека заповяда на тест драйв!Давам лично да се пробва на 0-100!
                      Не бе, глей ся значи веднага да се засяга...Аз само исках да попитам що тъй, ама сега ми стана ясно, че грешката е моя, защото дефакто за тези 13сек прави 120км/ч а не 100км/чОтново извинявай, моя грешка, просто не се виждат цифрите хубаво и не съм обърнал внимание...Иначе точно затова попитах, все пак от 1.4 до 2.0 има МНОГО голям разлика.Успех с продажбата
                      НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                      И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                      Codename: ФИЧО

                      Коментар


                        #12
                        Нормално е във vbox качеството да падне много.Колата е замервана с хронометър но не и с г-тек!Резултатите и са 9.0 , 9.5 , 8.8 и мисля че ги има някъде тук във форума.Тва е на бензин 95 октана от най обикновения.Сигурно ще има разлика на 100 но не съм пробвал до сега.Цената може да се коментира на място!Колата е в час отсекъде колеги - техническото състояние е перфектно , има една дрскотина на задния калник (не е от мен) и леко задиране на предната броня (тва е от мен все пак я държа в гараж)

                        Коментар


                          #13
                          Хубава колица. Пък и бяла. Ако я имаше, когато си купувах моята... Щеше да си отива с белия мерцедес на бащата. Успех в продажбата, колега!
                          NOW: ???
                          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                          Коментар


                            #14
                            Колеги може и бартер за Типо 4 врати с доплащане!Може на лизинг!Може и с пазарлък! Трябва ми някой лев Edit:Бартер може и за пунто с турбо only!

                            Коментар


                              #15
                              ЪП!Айде бе бартери приемам!Зимайте я че и скъсвам гъзъ от каране вече е на 120 000 км. по километраж!

                              Коментар

                              Working...
                              X