Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помощ влиза пара през парното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помощ влиза пара през парното

    колеги помагаите влиза пара през парното и се запотяват прозорците колата е Bravo 1.6 1.6v 97г.
    запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

    #2
    Спукано радиаторче за парното или калпави връзки
    Bravo 1.2 16v
    Lancia Dedra 1.8 16v
    Suzuki GSXR250R

    Коментар


      #3
      колко ли ще струва ремонта ?
      запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

      Коментар


        #4
        Цената му е към 70лв.А за работа нямам прдстава.
        FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

        Коментар


          #5
          На мен одисеята ми излезе 160 лева с радиаторчето. Много, много, много, много важно е след смяната да се подходи разумно към О-пръстенчетата му, да се сменят с нови и да се намажат със силикон за допълнителна подсигуровка. Иначе вероятността от двойна работа е голяма.

          Коментар


            #6
            На един колега с Понтиак му взеха 250 лв само за работа и 60 лв за радиатор,щото му свалиха цялото табло.При Фиата не знам как е..
            Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
            ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
            ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
            ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

            Коментар


              #7
              ventsi79 написа:
              На един колега с Понтиак му взеха 250 лв само за работа и 60 лв за радиатор,щото му свалиха цялото табло.При Фиата не знам как е..
              егати кожудерите. тази процедура струва не повече от 80-100лв за труд! поне ние толкова взимаме незнам някой да взима по евтино. пък и радиаторчето е по евтено даже

              Коментар


                #8
                маи маи 6те се опитам да го оправя сам
                запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

                Коментар


                  #9
                  отиди на някоя от срещите в Пловдиви там питай батко ти Славитой го е сменял, ще ти обясни с подробности :D
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    аз на срещата сам редовен зна4и трябва да се знаем но така по име немога да се сетя но ще поразпитам и ще го намеря
                    запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

                    Коментар

                    Working...
                    X