Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Култовия модел 1.6 16в Vs. БмВ Х6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Култовия модел 1.6 16в Vs. БмВ Х6

    Колеги не пускам тази тема за да направя лошо мнение и още по малко да се карам с някой просто за да споделя днес с кой се скарах на улицата...И така де в днешния облачен ден в Стара Загора си карам точно от центъра под часовника ако някои знае каде е и спирам си аз на знак Стоп и някъф пичага много нахално се опитва да ми вземе предимството с едно огромно Х6 спира той до мене при което тръгвам по рязко за да си взема предимството на 1ва кола на еднопосочна улица с забранено изпреварване и въпросния тарикат тръгва по същия начин получи се адски смешно тай като оспях да му взема първите 5-6 метра но след като той настъпи както го е мама учила метафорично осетих вятъра в косите :D :D :D Извода до който стигнах е че повече не тръгвам да се перя на по големи след като ЦРХ-а ме смаза сега и той поне не се давам на някфи дръгливи опели, но явно има време и от тях да страдам.Четете темата с усмивка не с упрек знам че е грешка да бягам след 300 Коньово Добиче
    Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

    #2
    мерака е важен
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      следващият път си вземи габърчета и ги изсипи пред него!
      Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

      Къде отиваш ти, може би?

      Коментар


        #4
        Трябваше да пуснеш съединителя на 6000 оборота и да му вземеш страха с пилеж и миризма на изгоряла гума

        Коментар


          #5
          Колега, нещо не ти е в ред колата! Как така тоя смешен джип, или каквото там се води, ша те дърпа?! Сигурно е "пипан"
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #6
            dikanio написа:
            Колега, нещо не ти е в ред колата! Как така тоя смешен джип, или каквото там се води, ша те дърпа?! Сигурно е "пипан"
            Няма съмнение,че е пипан!!!Колегата,може би не е чел темата за Вейръна... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар


              #7
              Според мен джипа не те е дръпнал,просто вакумът от изстрелването ти го е засмукал след тебе!

              Коментар


                #8
                beast31 написа:
                dikanio написа:
                Колега, нещо не ти е в ред колата! Как така тоя смешен джип, или каквото там се води, ша те дърпа?! Сигурно е "пипан"
                Няма съмнение,че е пипан!!!Колегата,може би не е чел темата за Вейръна... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                Относно Veyron-a - ирония ли долавям или така ми се струва :D На който не вярва, че Браво бие Вейрон с един рейс ще му пратя разултати от GPS, сателитни снимки и интервю с един ром, станал неволен свидетел на гонката докато си впрягаше магарето в каруцата
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #9
                  Това че те е дръпнал е 1 на милион колега. Просто му се е усмихнал късмета на човека :D
                  FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                  FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                  Коментар


                    #10
                    Хах посмях се доволно както и в темата за Вейрона много яка ирония вкарвате в темите и не са скучни Поздрави :P
                    Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                    Коментар


                      #11
                      Re: Култовия модел 1.6 16в Vs. БмВ Х6

                      On3Love написа:
                      Колеги не пускам тази тема за да направя лошо мнение и още по малко да се карам с някой просто за да споделя днес с кой се скарах на улицата...И така де в днешния облачен ден в Стара Загора си карам точно от центъра под часовника ако някои знае каде е и спирам си аз на знак Стоп и някъф пичага много нахално се опитва да ми вземе предимството с едно огромно Х6 спира той до мене при което тръгвам по рязко за да си взема предимството на 1ва кола на еднопосочна улица с забранено изпреварване и въпросния тарикат тръгва по същия начин получи се адски смешно тай като оспях да му взема първите 5-6 метра но след като той настъпи както го е мама учила метафорично осетих вятъра в косите :D :D :D Извода до който стигнах е че повече не тръгвам да се перя на по големи след като ЦРХ-а ме смаза сега и той поне не се давам на някфи дръгливи опели, но явно има време и от тях да страдам.Четете темата с усмивка не с упрек знам че е грешка да бягам след 300 Коньово Добиче
                      Другия път да пуснеш ръчната,че ония да не се възгордее
                      Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                      ZFA16000002608488

                      ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                      Коментар


                        #12
                        Dedra 2.0 написа:
                        Според мен джипа не те е дръпнал,просто вакумът от изстрелването ти го е засмукал след тебе!
                        Renault Laguna 1,9 dci 2002

                        Коментар


                          #13
                          Паркетна кошница БМВ набедена за джип. В ръководството трабва да пише да се кара само по асфалт... Ми че е и грозен на всичко отгоре. (Сравним с Кайен и Q7 - спортен джип - недоразумение с водовъртеж в резервоара)
                          Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
                          Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
                          Fiat Punto II 1.2 8V 00'
                          ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

                          Коментар


                            #14
                            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                            Коментар


                              #15
                              mnpenchev написа:
                              Трябваше да пуснеш съединителя на 6000 оборота и да му вземеш страха с пилеж и миризма на изгоряла гума
                              Щял е да се оака в Х6 цата
                              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                              "What do you do to help save the world?"

                              Коментар

                              Working...
                              X