Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VW GOLF 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    VW GOLF 3

    VW GOLF 3 92г.oДвигател: 1.4;oЕл.стъклаoЕл.огледалаoАГУoАлармаoCDoЛети джантиo209 000кмoРазход 6.5-8.00/100 газЦ Е Н А: 2400лв.Колата е в добро състояние , лети джанти 14’’, перфектна за градски условия -нисък разход, за повече инфо 0886 /411 511, малсото е сменено преди 100км. колата е на мой приятел за повече инфо на тел.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Голф на тази ниска цена?Учудващо
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Кое е учудващото като е на 17г. Моята Мареа е 10/2001г и я взех от собственик от Италия за 2500 евро

      Коментар


        #4
        Всеки знае че Голф държи цена.Особено 2-ка.А тази не изглежда зле дори на 17 год.
        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

        Коментар


          #5
          абе може ли човек от снимка и от думи да разбере как и ходовата част и двигателя вида наистина е доста приличен с хубави джанти е но сичко се вижда на място

          Коментар


            #6
            Този 1.4 е по-мъртъв от трабант без двигател, то затова му е такава цената!Но пък е икономичен, ако някой иска здрав двигател с изгниващо купе на 17г това е избора...Успех на продавача, много му е добра цената!
            НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
            И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

            Codename: ФИЧО

            Коментар


              #7
              Колега ,С колко скорости е Голф-а !? Като го гледам нищо чудно да е с 4 ?!Имах такъв преди да взема Браво-то. За икономичен ...не мога да го твърдя . Мотора със сигурност е здрав. Парното му е перфектно ,включително всички ел инсталации - тия неща просто не се развалят. Частите не са му скъпи .По спомени съм карал поне 5 различни екземпляра на Голф и не са ме разочаровали . С малко повече ’ентусиазъм’ можеш да го продадеш за 2000лв.Успех

              Коментар


                #8
                За 2 бона бих го взел АКО ми трябваше кола
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #9
                  Ако нямате пряк интерес към обявата ще ви помоля да не спамите, знам че всички си мислим, че нашите коли са най- хубави и др. марки нестават и незнам си какво, но всеки реалист би признал качествата на друга марка. Сектанти :D моля темата да бъде разчистена
                  FIAT - TIPO 2.0i.е

                  Коментар

                  Working...
                  X