Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

футболна среща...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    футболна среща...

    искате ли да се организираме да направим едно мачле...между нас си... а може и срещу други форуми...аз лично мога да уредя среща с peugeot форума...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    ако се съберем ще се намери...между 3 и 5 лева ще струва за час...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      За целта бих ви препоръчала закритите футболни игрища на спортен клуб R5, а ето и линк към сайта за да Ви даде по-точна информация www.R5club.com

      Коментар


        #4
        Аз като футболист мога да кажа само три пъти ура за идеята.
        Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

        Коментар


          #5
          blondy_driver написа:
          За целта бих ви препоръчала закритите футболни игрища на спортен клуб R5, а ето и линк към сайта за да Ви даде по-точна информация www.R5club.com
          питах там... преди 17h - 45лв. след 17h - 50лв...значи ако играем 7:7 ще излезе някъде по 3.50 за час... към 4.50 за час и половина ако е преди 17...казвайте който е навит и следващата седмица да действаме...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            Mazgarev написа:
            питах там... преди 17h - 45лв. след 17h - 50лв...значи ако играем 7:7 ще излезе някъде по 3.50 за час... към 4.50 за час и половина ако е преди 17...казвайте който е навит и следващата седмица да действаме...
            Да аз спортувям в този център и затова ви го препоръчах Условията са много добри. Ако решите да си проведете футбола след 18:00 часа е най- хубаво да сие обадите по телефона и да си резервирате игрище, защото вечер става лудница.

            Коментар


              #7
              И аз съм за Мнооо съм добър

              Коментар


                #8
                събрахме се 3-ма... айде де хора... няма ли други желаещи???
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  Принципно съм за Нека да видим как ще се развият нещата Като за начало виж за зала, защото в момента се опитвам да играя футбол редовно, но не се получава, защото всичко е заето и няма смисъл да се организираме, без да знаем дали ще има къде да се играе!
                  FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                  Коментар


                    #10
                    Мен също ме бройте, perlsite ще ми звънне като се разберет, 4е все нямам време да влизам тук
                    Bravo - 1,2 - 16V

                    Коментар


                      #11
                      До тук сме 6-ма ако броя правилно (+ blondy за агитка?) поне още 1-2ма.. в идеалния случай е и да имаме добър вратар
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар


                        #12
                        и мене ме бройте на 100%
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          аз намерих вратар - добър...е, значи сме готови... следващата седмица най-вероятно ще е срещата...като запазим ще ви уведомя...!
                          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                          Коментар


                            #14
                            По кое време ще да е? Събота, неделя? През седмицата вечер?

                            Коментар


                              #15
                              най-вероятно в събота...
                              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                              Коментар

                              Working...
                              X