Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 15-ки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 15-ки

    Продават се джанти от Алфа-Ромео които доскоро се търкаляха на Фиата.размера е 6Jx15 както може да се види на една от снимките.Ето как седят на Бравата. Към джантите има бонус летни гуми 195/50/15 Firestone Firehawk , ама двете са ДОТ 1502 а другите 2002 , и въпреки че имат грайфер и са в прилично състояние аз не бих ги ползвал за предни. С тях съм минал 10к в България , преди това в Италия колко са минали е божа работа. Едната джанта която беше на задна дясна определено е за изправяне както се вижда и от снимките. Налагаше ми се да я помпя 2-3 пъти месечно. Изправял съм я веднъж , ама явно толкова са я изправилиЦената е 250 лв. Засега се продават само след оглед в Бургас, не искам да има недоволни да ми ги мятат по главата че са бая тежички.
    Прикачени файлове
    Brava 1.6 ELX

    #2
    Абе не са лоши, но колеги дали ще тичат на Пунто ГТ?

    Коментар


      #3
      Centorius написа:
      Абе не са лоши, но колеги дали ще тичат на Пунто ГТ?
      Защо не ? :D Аз лично бих си сложил такива . Пробвай с фотошоп да видиш как стоят на твоята кола . Инъче това са оригиналните джанти от Alfa 145/6 Juniour и са доста здрави като изработка
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        хайде на хубавите джанти!на въпроси отговарям на skype: rosrunner или ICQ:64378489
        Brava 1.6 ELX

        Коментар


          #5
          Запазени за колега. Ако не ги хареса ще пиша отново.
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #6
            Продадени.
            Brava 1.6 ELX

            Коментар

            Working...
            X