Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам чисто нови ключове за Фиат и транспондери Code 2.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам чисто нови ключове за Фиат и транспондери Code 2.

    Има два вида ключоеве - с отвор за транспондер, успореден на ключа - снимка1, и сголям правоъгълен отвор в центъра - снимка 2.При вторият вид могат да се сложи всеки вид транспондер.Транспондерите са за код 2.Ключовете стават за всички по-стари фиатки.Цена на ключ - 15лв.Цена на транспондер - 25лв.
    Прикачени файлове

    #2
    Чакай, че аз не разбрах....ако си купя да речем, от теб един такъв ключ....какво тряба да направя, че да заработи той за моято кола, освен резбата.Ако може по просто да ми го обясниш, че това транспордер нищо не ми говори.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Ами не е точно така.При теб е код1 системата и за да имаш втори ключ се прави следното.В едно ателие ключарско (при нашия ключар от форума ) едно копие на транспондер като твоя беше 20лв. + ключ от мен за 15лв + нарязване 5лв. = 40лв, а един подобен ключ е 60...70...80лв иначе.

      Коментар


        #4
        Като гледам снимките, не ми се вярва да е това ключ, който на мен ми трябва, но все пак да попитам: тези ключове не стават за платката за централното дистанционно заключване на Пунто 2, нали така. Т.е. не може да се раздели на две части синия корпус. А и копче за централното не виждам....

        Коментар


          #5
          Да - забравих да напиша, че не стават за дистанционни.Засега няма откъде да намеря модела който търсиш.

          Коментар


            #6
            Найстина е оферта ама примерно ако аз река да си направя ключ трябва да ти пратя моя и да остана без кола иначе тука в района съм чувал, че са към 80-90 ако нямаш познат ест.
            Fiat punto 1,1
            Fiat bravo 1,6 16v
            Fiat bravo 2,0 20v
            Honda civic 1,5
            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

            Коментар


              #7
              аз имам въпросче- на тези кючове виждам, че пише знака за кода и 2 отгоре. на моя е само знака на кода. предполага се, че е код 1, каквото и д ае това тези ключове ще станат ли за мен, бравото ми е 10/97 бензин...
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Ами ще станат ако правилно ти разбирам въпроса.Формата на металната част е като твоята.За да го ползваш ти трябва ключар за нарязването - 5лв, и да ти направи копие на ампулата за 20...25лв.Ако си имаш ампула от стар повреден ключ ти трябва само нарязване.

                Коментар


                  #9
                  оградих на снимката- там се вижда рисунката, че ключа е с код и отгоре пише "2". е, на моя има само рисунката с кода....
                  Прикачени файлове
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    значи ли че за моито пунто ще стане 2000 година само трябва да се нареже и да се нагласи транспондера щото аз имам само един ключ и кофти
                    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                    Коментар


                      #11
                      pakumba написа:
                      оградих на снимката- там се вижда рисунката, че ключа е с код и отгоре пише "2". е, на моя има само рисунката с кода....
                      Ще обясня по-подобробно.Ключовете идват с транспондери за Code2 и затова са сложили тази цифра 2. Тези транспондери стават само за коли с Code2, но могат да се вадят и на тяхно място да се поставят с Code1.Заготовката на ключа става за всеки фиат без сгъваемите ключове.
                      bboyd написа:
                      значи ли че за моито пунто ще стане 2000 година само трябва да се нареже и да се нагласи транспондера щото аз имам само един ключ и кофти
                      Няма да стане само с нарязване - трябва боди компа на колата да се обучи за новият транспондер, а нямам идея колко пари се взимат за това.

                      Коментар


                        #12
                        горе

                        Коментар


                          #13
                          горе

                          Коментар


                            #14
                            Извинявам се предварително за тъпия въпрос, но не ми стана много ясно за Bravo ’96 ще стане ли този ключ и дали нещо допълнително освен транспондера и нарязването трябва. Мерси предварително за отговора и отново се извинявам за тъпия въпрос
                            FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                            FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                            Коментар


                              #15
                              За браво ’96 трябва:1. Нарязване на ключа.2. Транспондер за Fiat Code1. - аз нямам такъв (моите са код2), но ключар ги правеше за 20лв.

                              Коментар

                              Working...
                              X