Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Punto 1, 1.2 SX, 60 к.с. / ПРОДАДЕНО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Punto 1, 1.2 SX, 60 к.с. / ПРОДАДЕНО

    Колата е продадена първа регистрация по талон - 31.05.1994 (по VIN от ePer пак излиза май, 1994)пробег - 150 000 без климатикдругите неща са стандартните за SX оборудванетоцена - 1 500 лв.VIN: ZFA17600002044357горе съм писал пробег 150 000, не съм първи собственик и не знам колко са истински километрите, но колата я имам от 2005, тогава на таблото показваше 114 000 км. и е много вероятно да е била на толкова, щото беше с оригиналния термостат с оргиналната скоба и катализатора си беше тип-топ; колата има доста забележки по боята: черта на предния капак - от ключ, одраскан преден ляв калник, шофьорската врата е малко натисната долу над прага - вж. снимката, на още няколко места е надраскан лака - едвам забележимо;другите забележки са: счупена пластмасовата ръчка за отваряне на предния капак - жилото работи и капака си се отваря, патрона на задния капак е развален - капака се отваря само от ръчката до шофьорската седалка;последното, за което се сещам е, че втори път вече на годишния технически ми правят забележка за задните спирачки - били на границата - ръчната е ОК, но на педала задните са слаби; може и да има някаква истина в това, ама не знам на Punto-то да има начин да се регулира усилието на задните и не съм се занимавал да го правя;останалото: двигател - всичко е на шестокачване - никакви проблемисалон - доста запазен (може би е за пране, особено мокета)по-големите неща, които са сменени:ламбда сондаTPSсъединителакумулаторалтернаторляв и десен носачтрите тампона на двигателявсички части, без акумулатора са от hit-ko (много благодарности, cheers mate какво има да се сменя:след около 15 000 трябва да се смени ангренажния и ролката - не си спомням точно, но беше нещо като 40 лв. части плюс 40 лв. труд, общо 80 лв.още веднъж цената - 1 500 лв.за огледи:бачкам на ул. Сакар планина 33, пряката срещу МОЛ-а (Mall of Sofia) - колата може да се види там от 09:00 до 17:30вечер + събота и неделя - Западен парк, последната спирка на трм. 10тел: 9404559, 0888 770250 - Митко
    2.4 JTD
Working...
X