Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лети Джанти

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лети Джанти

    Продавам 4-те джанти за 150-200лв ето ви снимка на джантите!!!
    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

    #2
    ..

    1.teq janti ne sa 4x98 a 4x100!!!2.tva uno prodavash li go oshte??3.az sum toq s pandata i s gumite li gi prodavash1. тея джанти не са 4х98 а 4х100!!!2. това Уно продаваш ли го още?3. аз тоя с пандата и с гумите ли ги продаваш
    FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

    Коментар


      #3
      това уно лично аз не сам го продавал никога но джантите са на 100 мисля 4е немога да ти кажа 100% сигурностс гумите ама не са кои знае какво гумите тай че си прави сметката сам
      ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

      Коментар


        #4
        .

        Iv4o_M написа:
        това уно лично аз не сам го продавал никога но джантите са на 100 мисля 4е немога да ти кажа 100% сигурностс гумите ама не са кои знае какво гумите тай че си прави сметката сам
        това уно се продаваше миналата зима и е турбо инжекция...аз го пробвах ама беше голяма барака и не го взех за това...иначе момчето го даваше много тънко незнам ти от каде си се сдобил с него...а джантите каде са в видин ли?
        FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

        Коментар


          #5
          да във видин са а и аз съм го взел от 1 момче а колкото до варвенето тепарва го правя и тунинговам всичко така че нп ))))) ако идеш в темите за тунинг и ще видиш за какво говориме
          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

          Коментар


            #6
            Има ли варянт да ги видя в София ..?

            Коментар


              #7
              ами аз сам от видин нямам как да ги донеса до сф иначе са 15ски на 195 гуми на 50 и на 45 ако ме питаш мен 1 металик и ще станат супер даже може и аз да ги прасна с металик само че сега нямам време че тунинговам колата.......
              ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

              Коментар


                #8
                ...

                колко е растоянието м/у болтовете !?

                Коментар


                  #9
                  значи щом са на уно значи са делител 100 поне така мисля стават на фолцваген и на лада също не сам го мерил ама е или 100 или 98 както казаха колегите по нагоре
                  ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                  Коментар


                    #10
                    продадени
                    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                    Коментар

                    Working...
                    X