Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

    Аз смятам че JTD ще бие 1.6 по всички параграфи на баира - 0-100, 0-200, 100-200, 60-100, 80-120, 80-150, 1/4 миля, и каквото още се сетите... Ако има желаещи - трябва само да намерят и двата двигателя, защото моя не е с оригиналния си софтуер, и не става за целта. При всички случаи - 1.9 JTD 105 смазва 1.6 на баир Споделете и вашите мнения?

    #2
    Определено дизелака ще го издуха...И аз съм на твоето мнение ,колега!!!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Re: Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

      [quote
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        Е-е, къде беше, колега, че в другата тема само аз защитавах честта на 1,6, ама понеже съм с бензинката, не могат ме стигна и засега удържах положението, но щом се появи и ти, ги смазваме не само на баира, ами навсякъде Все пак не бях съвсем сам в борбата - с технически подробности и научна обосновка се включиха колегите Stefan Hadjov, u-bo и dudulia, докато аз подклаждах огъня с практически постановки :D
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          Re: Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

          Atanas71 написа:
          ogi28b написа:
          Аз смятам че JTD ще бие 1.6 по всички параграфи на баира - 0-100, 0-200, 100-200, 60-100, 80-120, 80-150, 1/4 миля, и каквото още се сетите... Ако има желаещи - трябва само да намерят и двата двигателя, защото моя не е с оригиналния си софтуер, и не става за целта. При всички случаи - 1.9 JTD 105 смазва 1.6 на баир Споделете и вашите мнения?
          :D Блажени са вярващте на големия въртящ момент на ЖТД-то Така ще те тупа 1.6 че ще си изчекнеш лоста на скоростите да превключваш и да търсиш още мъничко обороти
          Съмнявам се много.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Ей това е титаничен сблъсък!!! 1.6 16V - неоспоримия шампион до момента, 35 победи с нокаут (включително срещу Бугати Вейрон) 0 загуби, се изправя срещу коравия претендент 1.9 JTD, за който се твърди, че е по-добър от легендарния 1.9TDi на VW и веднъж дори отхапал парче от калника на един Голф! Вечната борба между доброто (бензин) и злото (нафта)! Накрая доброто винаги побеждава злото.... по филмите!
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              [quote="
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Re: Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

                [quote=
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #9
                  Пускал съм се 2 пъти с JTD на 400 метра - бия го. Взима ми първа и втора, но на трера умира.
                  BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Само, че колата беше Алфа, забрави да споменеш, нямам идея дали е по-лека или по-тежка от Бравото.Имам идеалното място(безлюдно) за такъв тест ама в тая поледица ....Ако не е станало ясно за баира гласа ми отива за JTDто.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Re: Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

                      Atanas71 написа:
                      Да ви кажа на всички с ЖТД-та 1.9 105к.с. в този форум , стига го възхвалявайте този двигател обикновеното 1.9 100ТД го бие до 140км./ч. няма динамика този мотор ако не се пипне малко софта
                      Atanas71 написа:
                      Братко , вярвай ми занимавам се с тези неща не любителски а професионално 17г. и твърдя че това което го казвам е истина .
                      Колега, ти пък съвсем тука ни взе за мушмороци... Вервайте ми, щото с тва се занимавам, щом така казвам - истина е! Чакай само да си изям ябълките. Предизвикателството е отправено, ама май няма желаещи??

                      Коментар


                        #12
                        Ако искате напролет и с пуснати климатици ?
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          emzo написа:
                          Ако искате напролет и с пуснати климатици ?
                          Не, не искаме Тогава ще трябва да ги закачиме с въжета за нас, за да не ги изгубим в огледалото.

                          Коментар


                            #14
                            ogi28b написа:
                            emzo написа:
                            Ако искате напролет и с пуснати климатици ?
                            Не, не искаме Тогава ще трябва да ги закачиме с въжета за нас, за да не ги изгубим в огледалото.
                            Айде давай JTD и байр да та вида как ще ме изгубиш в огледалото!А на равно защо не искате? Или там усетихте, че за никъде не сте. :D
                            BRAVO 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Re: Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

                              [quote=
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар

                              Working...
                              X