Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo GT vs Calibra vs Golf

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo GT vs Calibra vs Golf

    Здравейте колеги,искам да се допитам до вас,за евентуални две дръпки.Имам двама приятели със следните автомобили,единия със Calibra 2.0 8V 115 hp,другия със Golf 3 GTI 2.0 8V 115 HP.Как мислите ще стои моята кола срещу тези две,аз съм със Bravo 1.8 16V без климатик(фабрично).И трите коли са в отлично състояние ,сток и на бензин,моята кола е без катализатор.Как мислите дали ще имам шансове за победа,ако ми предложат старт!!?? Тенкс.
    bravo 1.8 16V +

    #2
    Нямат никакви шансове
    FIAT Marea ex
    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

    Коментар


      #3
      Re: Bravo GT vs Calibra vs Golf

      Tony66 написа:
      Здравейте колеги,искам да се допитам до вас,за евентуални две дръпки.Имам двама приятели със следните автомобили,единия със Calibra 2.0 8V 115 hp,другия със Golf 3 GTI 2.0 8V 115 HP.Как мислите ще стои моята кола срещу тези две,аз съм със Bravo 1.8 16V без климатик(фабрично).И трите коли са в отлично състояние ,сток и на бензин,моята кола е без катализатор.Как мислите дали ще имам шансове за победа,ако ми предложат старт!!?? Тенкс.
      и 2-те ще ги нариташ не му мисли а се пускай
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        #4
        Що не си намерите свестни коли да се дърпате,а все съперници от началото на 90-те

        Коментар


          #5
          Dedra 2.0 написа:
          Що не си намерите свестни коли да се дърпате,а все съперници от началото на 90-те
          Ами според мен изброените коли са достойни съперници,все пак и голфа и калибрата са със повече NM от Бравото,а и на хартийка им дават сходно ускорение.Вероятно ще съм по-лек тъй като съм и без клима,това си мисля,че ми дава някакво предимство,но ще си покаже,като направим теста
          bravo 1.8 16V +

          Коментар


            #6
            Ами аз преди два дни нямах проблем на старта с една Калибра. Но след 50 метра се разбра, че съм с мотор 1,2 и 82 магаренца. Пък и бях доста ускроил вече на трета и в обороти, тъй като една А8-ца ми дишаше във врата.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              аз съм с 1.8gt :D Калибрата няма шанс 100%за голфа малко може да ти даде зорр..
              ~Hustlin Team~

              Коментар


                #8
                Скъсай им шортите
                FIAT Marea ex
                FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                Коментар


                  #9
                  Dedra 2.0 написа:
                  Що не си намерите свестни коли да се дърпате,а все съперници от началото на 90-те
                  Както казах и на Фиат срещата (последната) се дърпах с една Тойота Ярис или Корола...от тез много малките беше, но с кюнец от зад. Мн зор ми даваше и накрая се пуснахме... Меко казано ме депресира... нем е би с много, но ме би. Аз съм с 1.8 ГТ 16в. Това достоен съперник ли е спроед теб? Мисля, че не годините са решаващи, а автомобила и най-вече шофьора!!!! Калибрата и Гоуфа са си добри съперници, като имаш в предвид, че собствениците им си мислят, че карат УНИКАЛНИ БЕГАЧКИ!Та по темата нека сега...Калибрата е обречета. Това е такъв кораб, че просто дори няма смисъл да го коментирам. СУПЕР СПРЯЛА И МУДНА КОЛА! Даже бих и дал 200м. преднина. ГоУфо ако му земеш старта дори няма да ти види вратите нищо, че е 2 литра
                  EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                  http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                  Коментар


                    #10
                    Ще се пускам с ауди 1,8 турбо (бензиново) и ще го бия ако вие ми позволите хаиди стига това е супер тупо снимаите щом ще е на къса отсечка и качваите клипа само приказки на последък в тоя раздел на форума поне да го направят ако нямаш клип да не пускаш тема тук edit: Извинявам се за грубия език но си е така.
                    Subaru B9 tribeca 3.0
                    Peugeot 307 04
                    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                    Fiat Brava 1.6 16V 103

                    Коментар


                      #11
                      Dikata_BG написа:
                      Ще се пускам с ауди 1,8 турбо (бензиново) и ще го бия ако вие ми позволите хаиди стига това е супер тупо снимаите щом ще е на къса отсечка и качваите клипа само приказки на последък в тоя раздел на форума поне да го направят ако нямаш клип да не пускаш тема тук edit: Извинявам се за грубия език но си е така.
                      Разбирам те отлично,но щом не ти е приятна темата,просто я подмини.Иначе да споделя,днес направихме старт с калибрата.Резултата е около 2коли в моя полза,но си мисля че разликата можеше да е по-голяма,тъй като още не съм свикнал максимално бравото, а и на старта се изложих.
                      bravo 1.8 16V +

                      Коментар


                        #12
                        Колега, другите коли НЕ са 16в.Това колкото и смешно да звучи има значение.....Аз с моето браво 1.6 103 коня наказвах до 200 калибра 115 коня....Давай смело ще го нариташ без проблем
                        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                        Коментар


                          #13
                          Колега аз съм с Браво 1.8 ГТ също ама моито е с климатик,катализатор и 3 гърнета даже си имам и ГИ една калибра 2.0 8в 115к си го отнесе на гаЗ а едно гоуФ 3 2.0 8в 115к на гаЗ стояхме наравно на бенз умаля слагаи ги тея двамата на чертата и им раздаваи шамари
                          Honda Jazz 1.4 8v 07'

                          Коментар


                            #14
                            ZinG написа:
                            Dedra 2.0 написа:
                            Що не си намерите свестни коли да се дърпате,а все съперници от началото на 90-те
                            Както казах и на Фиат срещата (последната) се дърпах с една Тойота Ярис или Корола...от тез много малките беше, но с кюнец от зад. Мн зор ми даваше и накрая се пуснахме... Меко казано ме депресира... нем е би с много, но ме би. Аз съм с 1.8 ГТ 16в. Това достоен съперник ли е спроед теб? Мисля, че не годините са решаващи, а автомобила и най-вече шофьора!!!! Калибрата и Гоуфа са си добри съперници, като имаш в предвид, че собствениците им си мислят, че карат УНИКАЛНИ БЕГАЧКИ!Та по темата нека сега...Калибрата е обречета. Това е такъв кораб, че просто дори няма смисъл да го коментирам. СУПЕР СПРЯЛА И МУДНА КОЛА! Даже бих и дал 200м. преднина. ГоУфо ако му земеш старта дори няма да ти види вратите нищо, че е 2 литра
                            Е да де ама е малко глупаво да се дърпаш с кошници близо 10 години по-дърти от теб нали? Колкото и да са вървежни. Защо се принизявате до това ниво. Ми като сме почнали дай да дърпаме някоя барака 1.6 2007 с Кадет 1.6?

                            Коментар


                              #15
                              Dedra 2.0 написа:
                              Е да де ама е малко глупаво да се дърпаш с кошници близо 10 години по-дърти от теб нали? Колкото и да са вървежни. Защо се принизявате до това ниво. Ми като сме почнали дай да дърпаме някоя барака 1.6 2007 с Кадет 1.6?
                              Коелга с какви да се сравняваме, като и нашите са на по десет години? Да бях оптимист и се пуснах на Ауди ТТ кабрио(от старите), защото си мислех, че е 1.8Т. И викам айде да си опитам късмета на тая турбина....баааааммм оказа се, че е 2.5 би ТУРБО! Смисъла беше в първите 10 метра, които му взех или които май м иги даде. С новите коли няма смисъл...турбини едно друго... Пък и този си Аудито ТТ не ми се дървеше нито караше все едно кара самолет, както правят калибри, гоуфове, рена и пежа на последък та даже и днес на България някъв с бус огромен на фиат ми се дървеше и то успешно...само половин кола зад мен а бяхме на 120км/ч
                              EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                              http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                              Коментар

                              Working...
                              X