Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT vs Golf 3 GTI 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo HGT vs Golf 3 GTI 16V

    Здравейте, колеги. Според вас кой ще е пръв на 400м.? Аз имам такова Bravo (147 кончета), но до сега не съм се засичал с такъв Golf и ми е много интересно какво ще стане. :D :D :D

    #2
    Re: Bravo HGT vs Golf 3 GTI 16V

    Uox написа:
    Здравейте колеги. Според вас кои ще е пръв на 400м.? Аз имам такова Bravo (147 кончета), но до сега не съм се засичал с такъв Golf и ми е много интересно какво ще стане. :D :D :D
    А ми според мен сте на кантар , защото линка който ти пускам е сравнен Голфа със Браво 154 к.с. а твоето е 147к.с. В това сравнение според мен Голфа изостава с две коли на 400м. като се има в предвид че от 0-100км./ч. Бравото е по-бързо с три десети от секундата което не е никак малко :D http://www.carexpert.ru/compare.php?...fiata-1995h20&
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Ще го откинеш , виждал съм в Топ Гиър сравнение между Пежо 306 ГТИ Голф 4 ГТИ и Браво ХГТ , Пежото ги изкърти и двете , ама голфа много изоставаше от Бравото.

      Коментар


        #4
        Re: Bravo HGT vs Golf 3 GTI 16V

        Uox написа:
        Здравейте, колеги. Според вас кой ще е пръв на 400м.? Аз имам такова Bravo (147 кончета), но до сега не съм се засичал с такъв Golf и ми е много интересно какво ще стане. :D :D :D
        ще го земиш
        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

        Коментар


          #5
          http://vbox7.com/play:42b74d81
          Punto 1.2 75hp '95

          Коментар


            #6
            няма шансове голфчето!!!
            Vzemi si FIAT za da NE TE E qd!)))
            Fiat Coupe 2.0 16v 144hp.

            Коментар


              #7
              АБФ бие с доста HGT 147Новото HGT има повече шансове
              VTS 16V

              Коментар


                #8
                Пускал съм се с такъв голф и го бия с над кола и половина , карам новото ХГТ

                Коментар


                  #9
                  Ми май ще трябва да си намеря някой с такъв Golf и тогава ще стане ясно Иначе старото ХГТ с много ли пада от новото? Все пак разликата е само 7-8 коня

                  Коментар


                    #10
                    Всичко е до състояние и до водачите на МПС-тата

                    Коментар


                      #11
                      sUkI написа:
                      Всичко е до състояние и до водачите на МПС-тата
                      Да така е!!!
                      Vzemi si FIAT za da NE TE E qd!)))
                      Fiat Coupe 2.0 16v 144hp.

                      Коментар


                        #12
                        sUkI написа:
                        Всичко е до състояние и до водачите на МПС-тата
                        ммдам предкормилното устроиство си е наи важно
                        Honda Jazz 1.4 8v 07'

                        Коментар


                          #13
                          Аз също съм се пускал с такъв Голф.Резултата е същият като при колегите по-нагоре : кола и половина за Бравото
                          <<KARKELANOV>>

                          Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
                          Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                            #14
                            Sparco написа:
                            Аз също съм се пускал с такъв Голф.Резултата е същият като при колегите по-нагоре : кола и половина за Бравото
                            няма такъв голф дето да варви че чак да бие и бравото все тук при нас е търговище имаше доста такива и много пати сме ги мерили няма победа за голф и сега повечето голфаджии карат мегани по 150 к.с. които варвят добре
                            2000.16v.TURBO
                            http://vbox7.com/play:7cbebdda
                            http://www.vbox7.com/play:af1b159e

                            Коментар


                              #15
                              svetoslav_iv написа:
                              Sparco написа:
                              Аз също съм се пускал с такъв Голф.Резултата е същият като при колегите по-нагоре : кола и половина за Бравото
                              няма такъв голф дето да варви че чак да бие и бравото все тук при нас е търговище имаше доста такива и много пати сме ги мерили няма победа за голф и сега повечето голфаджии карат мегани по 150 к.с. които варвят добре
                              Абе има Голфове, който си вървят, ама рядко.Аз лично се сещам за 2.Единият вече одавна не е в клас 150, а е вече в клас 400+,другият и той натам е тръгнал, но тва е друга тема :D Иначе Бравото няма проблеми с голфовете.А ся за меганите не съм съгласен.Голф-а повече върви.
                              <<KARKELANOV>>

                              Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
                              Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

                              Коментар

                              Working...
                              X