Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

висок разход на гориво при Тipo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    висок разход на гориво при Тipo

    Здр искам мнение за един проблем.Преди около седмица някаде колата ми вдигна зна4ително разхода на горижо от 7-8 на 12.От каде може да идва проблема и дали от вазд. филтер може да го вдигне толкова много.Благодаря ви предварително.[/i][/url][/list][/list]

    #2
    двиг. е 1.6 моно инж.

    Коментар


      #3
      Единственото спасение е да си направиш една диагностика.Ако караш на газ,триабва да си сменяш въздушния филтър на 5000-6000км.За диагностика ти препоръчвам да отидеш в сервиза на дкв.www.fiatbg.com-това е сайта на сервиза.
      FIAT TIPO 1,6

      Коментар


        #4
        www.fiatbg.com
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #5
          понеже не сьм много запознат ,от скоро съм шофйор може ли да ми обясните какво вкл. запалителната сист.иначе смятам тази седмица да отскоча до някой сервиз

          Коментар


            #6
            Може ли да е от термостата?

            Коментар


              #7
              Ами може ,ако не работи хубаво ,двигателя работи студен и за това може да има и висок разход
              FIAT TIPO 1,6

              Коментар


                #8
                При мен проблема е същия.Мотора е 149C2.046.Моното е махнато и е чист карбуратор(WEBER oт регата).Гореше ми 10 обаче направих грешката да го заведа да го почистят.От тогава гори 16!!!!Три пъти го рекламирам и пак тая!!давайте съвети.Накрая ще взема пак да запуша карбуратора белким се оправи )
                Alfa Romeo 156 2.0 TS

                Коментар

                Working...
                X