Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варианти на FIAT 124 Spider

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варианти на FIAT 124 Spider

    Каква е разликата между модификациите на FIAT 124 Spider-CS, AS, BS и US? Има ли и още които съм пропуснал? Питам понеже съм се вманиачил нещо да си намеря едно такова, та събирам информация. :D Харесъл съм си едно, но засега само на снимки-червено кабрио, мотор 90кс-изглежда запазен, гюрука е добре... и цената май също. колата е била зелена, но по някое време става червена.Понеже не съм много в час с ретро екстрите, кое се цени повече оригинална боя (струва ми се прекалено за кола от ’73) оригинален двигател, окачване, интериор...изобщо къде може да се прочете повече по въпроса?
    Fiat Stilo 1.8 16V

    #2
    Какво стана с фиата - взе ли си?

    Коментар


      #3
      Това Fiat 124 Spider да не би случайно е версията купе 2 врати на Fiat 124 дето като Жигули Ваз 2101 ? Защото съм срещал Fiat 124 Coupe 2 врати, та съм се питал дали не е като Fiat 124 с 4 врати, или общото е само това че е наречен 124.

      Коментар


        #4
        По-скро на външен вид е като Fiat 124 Abarth, не прилича на жигулитата.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #5
          Е не де, нали Fiat 124 седан прилича на Жигулитата. Та виках аз дали Fiat 124 Spider има нещо общо с този Fiat 124 седан.

          Коментар


            #6
            FiАТ написа:
            Е не де, нали Fiat 124 седан прилича на Жигулитата. Та виках аз дали Fiat 124 Spider има нещо общо с този Fiat 124 седан.
            Ми не де, ама да де, е гледай тук:http://www.google.bg/images?hl=bg&gb...rt=20&sa=NFiat 124 Spider прилича на жигули точно колкото и порше...
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              Ами не за друго, но защото виждам просто че Spidera e 124, както и Fiat 124 дето като Жигули 2101, та викам си аз този Fiat 124 Spider дали няма нещо общо с Fiat 124 седан, дори на външен вид Spidera да прилича повече на Porsche отколкото на Fiat 124 седан, поне да е на същата база или на същото шаси като Fiat 124 седан, или единственното общо нещо е само числото 124.

              Коментар

              Working...
              X