Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с датчика за външната температура

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с датчика за външната температура

    значи понеже ме блъснаха във дясната врата я смених, но свалих и калника и поле като запалих колата, ми изписва ерор за въняната температура.някой може ли да ми каже каде е тоя датчик и да ми обесни как изглежда (фиат браво ) Благодаря
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    #2
    На дясното огледало отдолу вижда се една пъпка.Като сменя вратата същото ли ти е огледалото в смисъл електрическо и да е от кола с климатроник?Ако твоето огледало е здраво го прехвърли на новата врата и си готов.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      На дясното огледало отдолу вижда се една пъпка.Като сменя вратата същото ли ти е огледалото в смисъл електрическо и да е от кола с климатроник?Ако твоето огледало е здраво го прехвърли на новата врата и си готов.
      Онази врата нямаше огледало и сложих моето, сигурно съм счупил или буксата не ми е влчзла като хората Благодаря за информацията, утре ще се огледам кво може да е станало.
      мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

      Коментар


        #4
        Погледнах буксите на стара и на тая врата която съм сложил в момента, и на оригиналната има 2 крачета повече Благодаря ти, ще сменя кабеляците
        мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

        Коментар


          #5
          Mоля за нищо.Следващия път като купуваш нещо се оглеждай по-добре.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар

          Working...
          X