Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oткъде да си зема разпробити дискове...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Oткъде да си зема разпробити дискове...

    Имам предвит ето такива продават ли в БГ или да си поръчвам от германия...Не ги искам от гъзария,просто така или иначе ми трябват дискове просто да са по шокаритетни..
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Пиши на този майл: adventurecarbg@abv.bg човека се казва Николай Стефанов. фирмата е във варна, но пращат по куриер с наложен платеж. вентилирани, перфорирани и нарязани май бяха около 270.00 лв.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      За кво са ти нарязани и перфорирани, имай в предвид че при спортните коли не се препоръчват разпробити дискове, поради факта, че на мястото на отвора се получават микропукнатини, пък и тая цена Виж какво Brembo си взех за 92 лв, вентилирани и с индикатор за износването
      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

      Коментар


        #4
        Като за непросветени.. идеята каква е? От невентилирани стандартно да си направите вентилирани.. или аз нещо не разбирам целта?
        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

        Коментар


          #5
          Crusader, Brembo-то 92.00 лв за бройка, или за комплект? от каде ги взе? какъв диаметър са?иначе не си прав за перфорираните дискове! точно такива се монитират на бързи автомобили, при които има голямо спирачно натоварване...
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            92 лв. за комплект, взех ги от магазин в Свищов. Размера е 257/19/4!Ето още снимки:
            Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
            Uno 75 1.5i.e.8V 88`

            Коментар


              #7
              Такива дискове в София продават Мнимпекс представителството се намира на последни свтофар на България завиваш в дясно/ако идваш от НДК/ и след автомивката отляво ще го видиш то си пише Манимпекс.Аз днес бях и има дискове с размери 4x98 257мм.19мм. вентилирани цена за комплект 90лв.
              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
              Ventura garage

              Коментар

              Working...
              X