Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с мигачите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с мигачите

    Здр. значи проблема ми е когато пуна ми гача и спара на сфетофара мигача почва мига по бавно или напълно сипра докато непусна спирачката.А и също като нтискам спирачката мми сфетва едина лампичка на таблото и немога да си обясня от какво става това ако можете да ми помогнете и да ми кажете как да го управя ще съм ви много благодарен.

    #2
    Колега имаш някаква утечка или липса на масо по стоповете. порови из форума, писано е по проблема.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с мигачите

      niksun написа:
      Здр. значи проблема ми е когато пуна ми гача и спара на сфетофара мигача почва мига по бавно или напълно сипра докато непусна спирачката.А и също като нтискам спирачката мми сфетва едина лампичка на таблото и немога да си обясня от какво става това ако можете да ми помогнете и да ми кажете как да го управя ще съм ви много благодарен.
      Не съм майстор по токовете, ама това си е замасяване някъде. На мен при спирачка отзат светлините правеха цветомузика, отворих стоповете почистих клемите и проблема бе отстранен. Успех!
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        Re: Проблем с мигачите

        niksun написа:
        Здр. значи проблема ми е когато пуна ми гача и спара на сфетофара мигача почва мига по бавно или напълно сипра докато непусна спирачката.А и също като нтискам спирачката мми сфетва едина лампичка на таблото и немога да си обясня от какво става това ако можете да ми помогнете и да ми кажете как да го управя ще съм ви много благодарен.
        Аз го имах този проблем на Уно-то и то само когато вали и 2 дни след това докато изсъхне Бягаше ми маса и всичко светваше както си иска. Варианта е почистване, но следващото губене на маса.Мислех да слагам силикони или нещо друго, ама влагата си е влага и винаги ще окисли някъде нещо
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          на моето Браво пък като дам десен мигач,стрелката индикатор на таблото,ту мига като полудяла,ту цъка много бавно.Знае ли някой какво става?
          Фиат Браво СХ 1.4 12V / Фиат 2 х 7850hp

          Коментар


            #6
            В твоя случай ми намирисва на тръгнало реле за мигачи. Скоро ще спре да ти работи изобщо...Сменя се лесно - намира се под долния капак на волана.p.s. - що не си намалиш малко аватара?
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              благодаря за отговора,ще го намеря това реле.Аватара го намалих,сори
              Фиат Браво СХ 1.4 12V / Фиат 2 х 7850hp

              Коментар


                #8
                kingsix написа:
                на моето Браво пък като дам десен мигач,стрелката индикатор на таблото,ту мига като полудяла,ту цъка много бавно.Знае ли някой какво става?
                като се размига бързо слез и провери всички мигачи ли мигат, ако някой не мига му позатегни крушката и аз имах същия проблем

                Коментар

                Working...
                X