Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам Фиат Типо 1.1 и Фиат Типо 1,6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам Фиат Типо 1.1 и Фиат Типо 1,6

    Продавам Фиат Типо 1,1 - 1989год. в добро състояние със сменени гърнета, акумулатор спирачни дискове, накладки, лагери на главина, накраиници, съединител. цвят -бял. цена 2000лвИ Фиат Типо 1,6 1990год. в идеално състояние с газова уредба за 2500лв Сив металиктел. 0898776307
    The world belongs to those who dare to be first

    #2
    Идвата фиата ми харчат около 6/100 бензин
    The world belongs to those who dare to be first

    Коментар


      #3
      2fast написа:
      Идвата фиата ми харчат около 6/100 бензин
      1.6 мотора не може да ти харчи 6 при никакви положения
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        grishav написа:
        2fast написа:
        Идвата фиата ми харчат около 6/100 бензин
        1.6 мотора не може да ти харчи 6 при никакви положения
        Точно, от опит ....Иначе е хубав пъргав и еластичен мотор ама с апетит.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          При извънградско пада дори малко под 6. Тази кола няколко години баща ми я караше и още не може да се начуди защо харчи толкова малко. И на мен не ми се вярваше докато не я взех да я карам и хахахх - сега нямам нищо против. Разликата в харченето между тази 1,1 и другата 1,6 е нищожна. А тази 1.1 е около 5/100. не им правя реклама - просто факт.
          The world belongs to those who dare to be first

          Коментар


            #6
            2fast написа:
            При извънградско пада дори малко под 6. Тази кола няколко години баща ми я караше и още не може да се начуди защо харчи толкова малко. И на мен не ми се вярваше докато не я взех да я карам и хахахх - сега нямам нищо против. Разликата в харченето между тази 1,1 и другата 1,6 е нищожна. А тази 1.1 е около 5/100. не им правя реклама - просто факт.
            аз съм склонен да вярвам че 1,6 гори извън градско около 6 бензин стига никога да не и е била слагана газ /щото от газта се разбъзиква гадината :D /
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Абе направо ще падна - аз си мислех, че към това Типо с 1,6 ще има повече интерес, а то се получи точно обратното. хахах - изненада
              The world belongs to those who dare to be first

              Коментар


                #8
                Нормално, колега. Имах Tipo 1.1 - няма начин да изгориш повече от 9/100 ГАЗ! Сега имам 1.6 - няма начин да падна под 12/100 газ. При това удушено. Веднага ти предлагам бартер. :D И съвсем сериозно- като продам сегашната си вземам 1.1.
                Tipo 1.6 - 835C1, 160EB55A

                Коментар


                  #9
                  Аз ги продавам двата фиата Типо че съм си поръчал едно браво пък и да сменя едното типо пак за типо не ми върши работа при положение че имам два.
                  The world belongs to those who dare to be first

                  Коментар


                    #10
                    А само да те попитам - този двигател 1,1 как се справя с газ - върви ли - щото все пак е слабичък - 56к.с. и предполагам че на газ по баир ще му е доста ’нанагорно’.
                    The world belongs to those who dare to be first

                    Коментар


                      #11
                      2fast написа:
                      А само да те попитам - този двигател 1,1 как се справя с газ - върви ли - щото все пак е слабичък - 56к.с. и предполагам че на газ по баир ще му е доста ’нанагорно’.
                      И мен това пряко ме вълнува-много пъти съм си задавала този въпрос.
                      Типо 1.6

                      Коментар


                        #12
                        На Пунто 55 - 1.1 вървеше перфектно на газ. Практически разлика (освен финансова) не можах да усетя
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          Е то това двигателче ако си върви и на газ ще вземе да стане най-евтиното моторно превозно средство хахаха. Освен да се замисля за една газова - то за него ще е от тези малките на мястото на резервната гума. Един разход от 7-8/100 газ ще ми дойде като панацея за джоба...
                          The world belongs to those who dare to be first

                          Коментар


                            #14
                            .....пък и като се замисля ако на някой баир много започне да се мъчи, винаги можеш да превключиш на бензин и да излетиш..
                            The world belongs to those who dare to be first

                            Коментар


                              #15
                              1.1 на газ

                              Здравейте!Малко късно виждам въпроса за 1.1 на газ, но да кажа и аз. На моето Типо 1.1 навъртях 65000 км преди да го продам. Търново - София нормално се правеше за 3 часа и 15 минути с 3 души и багаж. Нормално поддържа 100км/ч на пета, при равен път и 120. Аз винаги съм бил фен на икономичното каране и противник на високите скорости ( над 140 ). Естествено трудно се изпреварва ТИР каращ с 100, но това е и моята скорост, тача че не виждам проблем. За града е подходяща защото пак повтарям : лятото 8л/100 газ, зимата 8,8 до 9 градско. Продадох я и си взех Типо 1.6 и при първите засечки на горежа бях на ръба на нервна криза 13-14 градско, 8,5-9 извънградско. След големи мъки и ходене по майстори свалих към 0,5 л и толкоз. Затова в понеделник живот и здраве едно момче я лапва и скачам в една корса 1.0.Не се колебай колега-ако Типото е запазено както казваш, слагай газ и си свиркай : широк, удобено купе и тънко за джоба, пък и моторчето е желязно. Аз за 65000 съм сменил само термостат, гарнитура на клапани - 2 пъти и ауспух. А и носачите.Останете си със здраве: Иван
                              Tipo 1.6 - 835C1, 160EB55A

                              Коментар

                              Working...
                              X