Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

HGT vs Bora V5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    HGT vs Bora V5

    Колеги на какво мнение сте Браво HGT ще бие ли Бора В5

    #2
    Какво става не е ли интересна темата за вас Колеги или може би за бугатито беше по-интересна.Ето сега кои играе на НФС вие или може би аз :P :D

    Коментар


      #3
      bobi borisov написа:
      Какво става не е ли интересна темата за вас Колеги или може би за бугатито беше по-интересна.Ето сега кои играе на НФС вие или може би аз :P :D
      такова браво ли имаш
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        #4
        Бравото VIS ли е или не?

        Коментар


          #5
          bobi borisov написа:
          Какво става не е ли интересна темата за вас Колеги или може би за бугатито беше по-интересна.Ето сега кои играе на НФС вие или може би аз :P :D
          или просто ти е интересно и пишеш няква гонка , понеже нямаш кола .... и просто обичаш да си чешиш пръстите ... на такива като тебе трябва да им трият темите
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            #6
            sUkI написа:
            Бравото VIS ли е или не?
            да не си мислиш че е неговото ...... просто от скука седи и са чуди какво да напише
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #7
              еее колега недеи с лошото и аз още нямам книжка но скоро ще я взема не, че пак не карам ама сега покраи тия курсове се кротнах малко да не ми ги прекратят
              Subaru B9 tribeca 3.0
              Peugeot 307 04
              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
              Fiat Brava 1.6 16V 103

              Коментар


                #8
                Dikata_BG написа:
                еее колега недеи с лошото и аз още нямам книжка но скоро ще я взема не, че пак не карам ама сега покраи тия курсове се кротнах малко да не ми ги прекратят
                би ли ми казал кое ти е интересното да четеш няква тема ..... дето няма да има никога резултат
                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                Коментар


                  #9
                  Grisha_bravo написа:
                  би ли ми казал кое ти е интересното да четеш няква тема ..... дето няма да има никога резултат
                  Напълно те подкрепям колега.Загледайте се колко от последните теми са реални и колко са виртулани и веднага ще стане ясно че раздела се е превърнал от такъв където да си представиш постиженията в такъв където трябва да познаваш резултата от ТОТО-то И да вземе някой да ги контролира тия теми защото правят едно име на форума.....П.П.Обръщам се към колегите с молба без значение от възраст и свидетелство за управление да се въздържат от безсмислени и виртуални теми понеже така им станало интересно дали кола Х ще дръпне кола У.Да се държим като големи хора ,а не като 6 годишни хлапета прихванати от нфс треска
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #10
                    !

                    колега ivanko_rsАз отдавна се опитах да кажа че този форум има два забавни раздела Няма как колега, виртуалните рейсъри са повече и никога няма да спрат с безмислените теми....То трябва да се направи условие преди да се пусне тема да се състои въпросната гонка или каквото е там
                    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                    Коментар


                      #11
                      и аз мисля че така ще е най добре първо гонката да са е състояла и после да се пуска темата п.с. ivanko_rs евала за Dedrata HF ........
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        #12
                        Grisha_bravo написа:
                        Dikata_BG написа:
                        еее колега недеи с лошото и аз още нямам книжка но скоро ще я взема не, че пак не карам ама сега покраи тия курсове се кротнах малко да не ми ги прекратят
                        би ли ми казал кое ти е интересното да четеш няква тема ..... дето няма да има никога резултат
                        Нищо не ми е интересното ама можеше малко по безболезнено да му го кажеш
                        Subaru B9 tribeca 3.0
                        Peugeot 307 04
                        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                        Fiat Brava 1.6 16V 103

                        Коментар


                          #13
                          Айде Бравото бие,локвайте темата,че клавиатурните рацери много станаха!

                          Коментар


                            #14
                            абе пичове не се заяждаите излишно искам просто да разбера какво мислите защото смятам скоро да сменям колата сега имам браво 80 16V и се чудя м/у Бравото и Бората кое да избера. Колата е добра но малко слабичка нали момчета за това е този чат да споделяме а не да мерим някои работи. моля за колегиалност

                            Коментар


                              #15
                              също ще кажа колеги че никога не съм си играл на игрички за разлика от вас но ще ви кажа че такива "рейсъри" като вас ги изтъргват от някое дърво със своите бараки до 150 катъра които са останали по италианските магистрали защото ги карат до край докато са нови и не ги потрошати щеви кажа пичове много е лесно да си мериш конете със коли от 150 коня нагоре и да вдигаш по 180 обаче се опитайте да го направите с колички от по 1.1 1.2 1.4 кубика и наистина ще станете пастет рейсъри колеги лично мога да ви кажа че с мойто браво съм го правил и ако някой от вас гъзарчета е само в колата да го почувства щи се насере от страхчао за сега факири

                              Коментар

                              Working...
                              X