Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опел Вектра А 1.6i - 1600лв нова ГО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Опел Вектра А 1.6i - 1600лв нова ГО

    Здравейте, колеги продавам Вектрата на бащата..Opel Vectra 1.6i - 75к.с.02.1992168000кмчерна, доста запазена.централно заключване, аларма, имобилайзер. (едно време тази аларма и имоб. бяха около 700лв)каско до 03.2009, гражданска до януари.А сега добрите новини.- колата НЕ е гнила, шасито е бетон! има малко по веждите (изненада)- стерео CD, Daewoo, прилично е, нови колони Пионеер.- обслужена преди 9000км напълно - ангренажа с всички ролки, масло и всички филтри - горивен, маслен, въздушен.- сравнително нови гуми, много добри - предни нокиан всесезонни (и зимата се представят повече от перфектно) - 9000км, задни Дебика летни на 33000км- сравнително нов съединител Закс - притискател, лагер и феродо - на 15000км.- дисковете са на 18000км и всички накладки също- спирачната помпа е на 4-5 месеца- термостата е сменян и той, преди 5000км- перфектно състояние на купето, интериора (за годините си, разбира се - няма протрито или скъсано) и ходовата част- има дребни външни забележки.колата е голям боец, никога не ми е правила ядове- единственият й недостатък за мен е липсата на серво волан.- сервизна история, много добре поддържан автомобил- среден разход откакто я имам - 7,6 - 56200км с 4284литра- газова - НЯМА и не е имала никогацена - 1600лв0885035904 - Владопп с четири оригинални таса е, вече - намерих си четвърти по една случайност Mr. Green
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    още снимки
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Тя лъщарка отвсякъде за годините си е супер, само като си спомням 95г. колко намилах на баща ми да купи такава. Успех с продажбата!
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Благодаря, колега. Много сполучливи коли са, а да ти кажа честно, по-запазена на тези години не съм виждал пп Когато я купувахме се колебаехме между тази и една 4х4, 150к.с. всички екстри, още ме е яд, че не взехме онази, но сигурно щях да съм се утепал некъде с нея, така че за добро ще да е било, пък и с тази никакви сериозни проблеми не сме имали.
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          от мен знайте едно - Владо много добре се грижи за колите, независимо дали Бравото, което се отказа (за щастие да продаде) и което съм виждал и е слънце, или за Опела, макар и на баща му.Да не говорим, че наистина в такова състояние, тук в Блъгария....I don`t think so Действайте :D и успех Владе!
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Благодаря, Виксе
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              Не съм фен на Опелите ,но пред тази Вектра не мога да не сваля шапка!!! Успех с продажбата ,дано я вземе човек ,който ще я гледа ,както досега и ще и се радва!!!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Благодарности, че оценявате колата.Коментар разбира се винаги ще има, но след оглед
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    нова спирачна помпа, монтирана и обезвъздушено, сега вече спира перфе..термостата също е нов, сменен днес..пп има си и ръчна спирачка, че нещо беше поопуснала..цена 2000лв в това й състояниеза смяна е гърнето, но не е спешно, още е тихичка - то струва 70лв, проверих
                    Прикачени файлове
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      Къде може да се види колата?Цената коментира ли се?На последната снимка се вижда че е с друг акумулатор.Стария ли е сдал багажа или.....
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        стария сдаде багажа (Боша), има една оттечка, която ще оправя през уикенда, от 100 милиампера, има добър акумулатор - 55ah, този на снимката е от другата ми кола, временен е, но акумулатор читав, ще има.колата е в София в кв. Банишора до Шела на Сливница, за цената можем да говорим след оглед - в рамките на разумното разбира се
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          #13
                          Predatorsi написа:
                          Не съм фен на Опелите ,но пред тази Вектра не мога да не сваля шапка!!! Успех с продажбата ,дано я вземе човек ,който ще я гледа ,както досега и ще и се радва!!!
                          Не бързай с шапките, аз съм имал два такива котора, но тая на баща ми дето още я кара и няма да я продава щото просто забележка, от тук ти казвам че пантите са раждясали и тапицерията (доколкото видех) е избеляла.... за 2300 и то 1.6 .... може 1600-700
                          coupe 1,8 16V

                          Коментар


                            #14
                            къде видя, че пантите са ръждясали не знам, имам пежо 99 година и скърца като лада, вектрата се отваря и затваря като мерцедес (примерно) а за тапицерията, всеки вижда, че е избеляла, но не е протрита или скъсана, все пак колата е на 17 години...не отричам, че за парите, които говориш може да намериш такава вектра, но залагам каквото кажеш, че няма да е в това състояние, за това това е цената на тази кола.само изброеното по-горе направено днес е 170лв, гражданската е 140 преди по-малко от месец поздрави
                            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                            e30 forever!

                            Коментар


                              #15
                              оттечката е отстранена, заедно с радиото, сега е с едно Деу, пак с диск, но свири чувствително по-добре, ето как стоят нещата сега с тока 2000лв плюс бонус книга за поддръжката и ремонт на Вектра
                              Прикачени файлове
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X