Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам Fiat Marea JTD 105 Weekend ELX - 2000г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам Fiat Marea JTD 105 Weekend ELX - 2000г

    Продавам си колицата, ще си взимам нещо на бензин /и пропан-бутан/. При тая цена на пропан-бутана от 0,85 лева Yellow_Flash_Colorz_PDT_30. Първоначална регистрация м.11.200 г. Аз я карам от 1 година и преди 1000 километра съм сменил масло и всички филтри, а наскоро и свещите. Проблеми по колата няма никакви, пали спокойно на -15 градуса, двигатела е супер. Това което трябва да се смени са 2 биалетки щото потропват и не е комфортно . Колата е с лети джанти с 2 зимни гуми /не супер нови/. По-голям дефект е че под левия стоп е леко чукната, но дефекта е козметичен, не оказва влияние на затварянето на багажника. Аз я взех от приятел и съм и навъртял 3-4 хил.км. и не съм сменял ремъка защото оня го беше сменял преди 15000 км. Може да се кара но всеки си преценява. Първоначалната цена от 3800 лева мисля е нормална. Кажете си мнението.
    Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

    #2
    Като за начало може да поставиш някоя друга снимка.Цената е много добра за тази година.Сигурен ли си ,че я продаваш точно поради това ,че пропан бутана е на ниска цена?Като се вдигне дали ще си търсиш пак дизелов автомобил?Както се разбира от поста ти по горе си я взел преди година и си навяртял 3-4000 км което е по-малко от 400 км. на месец.Смисъла малко се губи от газифициран автомобил ,но все пак успех с продажбата.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Като за начало може да поставиш някоя друга снимка.Цената е много добра за тази година.Сигурен ли си ,че я продаваш точно поради това ,че пропан бутана е на ниска цена?Като се вдигне дали ще си търсиш пак дизелов автомобил?Както се разбира от поста ти по горе си я взел преди година и си навяртял 3-4000 км което е по-малко от 400 км. на месец.Смисъла малко се губи от газифициран автомобил ,но все пак успех с продажбата.
      нямам каква да добавя... освен - туй Кюстендил мноо далечи бря
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Като за начало може да поставиш някоя друга снимка.Цената е много добра за тази година.Сигурен ли си ,че я продаваш точно поради това ,че пропан бутана е на ниска цена?Като се вдигне дали ще си търсиш пак дизелов автомобил?Както се разбира от поста ти по горе си я взел преди година и си навяртял 3-4000 км което е по-малко от 400 км. на месец.Смисъла малко се губи от газифициран автомобил ,но все пак успех с продажбата.
        Прав си за снимките, ще сложа.Иначе е истина че не карам много, тука в Кюстендил разстоянията не са големи и километрите се навъртат главно от извънградско. Наистина се двоумя дали да я продавам Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 защото не бях карал дизел досега и съм много доволен - няма замръзвания на изпарител, няма настройки на газовата, няма запушване на карбуратора, спукани маркучета и т.н. А такъв разход под 5/100 няма, дори и градското на къси дистанций каквито са тука не е повече от 7-8/100. При газта само търчиш до газостанцията. Но цената на нафтата пак ще тръгне нагоре, няма какво да се заблуждаваме /същото може да стане и с пропан-бутана/. Yellow_Flash_Colorz_PDT_21.Цената е много добра заради леките 2-3 външни забележки които не ми се оправят - за една драскотина ти искат като за цяла врата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_23. То и аз я взех на приблизителна цена понеже моя човек си заминаваше за Италия и не му се чакаше.
        Прикачени файлове
        Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

        Коментар


          #5
          в редките случаи когато е измита е така Yellow_Flash_Colorz_PDT_17
          Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

          Коментар


            #6
            Много добра кола според мен..жалко че нямам пари...Успех с продажбата :D
            FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
            FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

            Коментар


              #7
              Бартер

              Имаме бензинова оферта - Фиат пунто 97г кабрио, ако си навит за бартерче...
              http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

              Коментар


                #8
                Re: Бартер

                manov1 написа:
                Имаме бензинова оферта - Фиат пунто 97г кабрио, ако си навит за бартерче...
                Добра е офертата но не е за мене - падам в годината. Пък и в цената. Междувременно цената вече е нагоре поради смяната на ангренажен ремък, биалетки, винетка и данък за 2009. Увеличението всеки може да си сметне :D
                Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

                Коментар


                  #9
                  Не виждам смисъла от смяната на ангренажа при положение,че беше писал,че е сменян преди 15 000км и ти си и врътнал 4 000км.... Неоправдан разход за смяна на 19 000км , но щом си преценил .... Значи със цялата "модификация" трябва да стъпи към 4500 лв ?!? Което пак е добра цена....за 2000г с климатик ...Само километрите колко са и ?!
                  Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                  Fiat Punto 1.2 16v LPG

                  Коментар


                    #10
                    etorrent написа:
                    Не виждам смисъла от смяната на ангренажа при положение,че беше писал,че е сменян преди 15 000км и ти си и врътнал 4 000км.... Неоправдан разход за смяна на 19 000км , но щом си преценил .... Значи със цялата "модификация" трябва да стъпи към 4500 лв ?!? Което пак е добра цена....за 2000г с климатик ...Само километрите колко са и ?!
                    Казах че ремъка предишния собственик го е сменял /по негови думи Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 /, така че аз реших да съм сигурен и го смених. Няма да го преживея ако ми се скъса и аз без да съм разбрал пробвам да запаля пак /каквито случаи има Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 /. Биалетките потропваха на неравности и се наложи като вдигаме колата да свършиме и това.Километража показва 179 хил. и нещо /трябва да погледна/, познавачите да кажат реално ли е или не.Цената я обявих по-ниска понеже един майстор ми искаше 450-550 лева за 2-3 драскотини по вратата и капака, на прга и чукнатото под стопа. Аз реших че това не е належащо и може да се кара така моооого дълго.Иначе новата цена НЕ Е 4500 лв както казваш. Ролките майстора каза че са добри така че не съм ги сменял. Данъка за мене е платен но нов собственик ще го дължи /понеже е на инвалид/, така че ако остане по-малко от годината е по-добре за него.След всичко изговорено мисля че 4200 + нотариално прехвърляне от мен е справедливо.
                    Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

                    Коментар


                      #11
                      Колата само в Кюстендил ли може да се види?
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Бартер за Фиат Мареа 1.6 16V , 99 година 103коня -бегачкаВсички екстри за модела!

                        Коментар


                          #13
                          BO написа:
                          Колата само в Кюстендил ли може да се види?
                          Сега зимата основно в Кюстендил. Някой път може да се види и в София, Благоевград или Дупница, но ако се наложи. Абе ако кажа че въртя много километри ще излъжа :D . Лятото може да ходи и до морето евентуално / дават ми зор за Гърция ама ще видим /.
                          Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

                          Коментар


                            #14
                            PB 5976 BC написа:
                            Бартер за Фиат Мареа 1.6 16V , 99 година 103коня -бегачкаВсички екстри за модела!
                            Не братовчет, новата кола ще си я взимам отука :D
                            Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

                            Коментар


                              #15
                              ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, лошо !

                              Коментар

                              Working...
                              X