Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разлики между радиатор на климатика за пунто 1.2 и 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разлики между радиатор на климатика за пунто 1.2 и 1.6

    Привет колеги,имам следния проблем. В момента си търся радиатор за климатика за пунто 1.2 (75 коня), но успях да намеря само от пунто 1.6 (90 коня). От Вантотрейд ми казаха, че са абсолютно еднакви като размери, но не бяха сигурни дали входовете и изходите на тръбната инсталация е същата. Та питането ми е, някой от вас сблъсквал ли се е с подобен казус или поне можете ли да ме насочите къде търся "извора на познанието" . Според мен не би трябвало да има промяна в климатичната инсталция, тъй като охлажда едно и също купе, но може и да не съм прав...не съм виждал каква е организацията на климатичната тръбна инсталация под капака на 1.6 Благодаря предварително и сърдечни поздрави
    Punto 1.2, ELX MPI

    #2
    Re: Разлики между радиатор на климатика за пунто 1.2 и 1.6

    blue_g написа:
    поне можете ли да ме насочите къде търся "извора на познанието"
    Нарича се EPER: Как да разберем дали частите за нашата кола стават и за други модели? Помагам - номер на радиатора на климатик за Punto 1.2 75 - 7755110. Ако все пак не се справиш с ЕПЕР-а - Един и същи кондензатор се използва в Пунто-та 55, 60, 75 и 90, от 93-та до 97-ма.ред.: След по-задълбочено вглеждане става ясно че НЕ СТАВА! Погледнал съм в ЕПЕРа отгоре-отгоре, колкото да не е без хич, и понеже резултатите излизат така "Punto 55-60-75-90" , реших че е едно и също. Но после като отвориш внимателно двигателите един по един, се вижда че има разлика в кондензаторите. Изв. че съм те подвел

    Коментар


      #3
      Благодаря колега ,много ми помогна.Поздрави
      Punto 1.2, ELX MPI

      Коментар

      Working...
      X