Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тампони за Tipo 1.6 i.e.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тампони за Tipo 1.6 i.e.

    Здравейте!Дайте ми съвет какви тампони на двигателя да си купя,че и трита са смяна!А,и колко евентуално би трябвало да струват?
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    #2
    за двигател ли става дума при мене за 1.4 излизат 23...25..23 общо 70 лева...

    Коментар


      #3
      И аз проверих-на мен ми искат към 80 лв.Въпроса е каква марка да си взема...навсякъде има Birth и някакви немски?!
      Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

      Коментар


        #4
        Тампони си купи само от вантотрейид.
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #5
          а така

          аз си сменях моите на Темпра и си сложих Пирели , купих ги от ТиН Кар от Оборище и засега съм много доволен
          -------------------------------
          0898506763

          Коментар


            #6
            Пичове, как разбирате, че тампоните на двигателя са за смяна? Аз например от скоро забелязах няколко неща, които ме навеждат на мисълта, че може би тампоните са ми заминали:1) сякаш вибрациите (не само шума, а и усещането за вибрации) в купето стана по-осезаемо;2) например като карам на 2-ра и 4-та и ако не си сваля ръката от скоростния лост почва да трепери, сякаш съм в старческа деменция; Прав ли съм или т’ва е от нещо друго? И ако да, то какъв е начина да разбера кой е за смяна? Или викате като се сменя - всичките...
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              #7
              Ми проверява се лесно дали са си отишли тампоните на двигателя, като се облегнеш на него и той сякаш е окачен на пръжини и се мърда доста лесно освен това при потегляне на много ниски обороти колата се тресе доста...

              Коментар


                #8
                а така дееее.....

                при мене при потегляне напред и назад чукаше ми под краката и като видях че са евтини тампоните си ги сменух всичките
                -------------------------------
                0898506763

                Коментар

                Working...
                X