Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз в отбора-Ланча А 112

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз в отбора-Ланча А 112

    Честита Нова Година.Дадо Мраз ми донесе ей тоз подарък-Ланчия А 112,965 куб.см.,1978.Доста е пойзгнила,но моторчето мисле,че е добро.На пролет ще почна да я стягам,дотогава ще събирам информация,части и мнения.
    Прикачени файлове

    #2
    Честито колега :D . В интерес на истината и аз се обаждах на тази обява, само че така и не намерих време да отида до Плевен Развам се че това мъниче е попаднало в ръцете на колега ..... Пожалавам ти успех в реставрацията и да снимаш и показваш какви ги вършиш......

    Коментар


      #3
      Честито със здраве да си я караш Само да попиатм с какви маратонки я караш гледам на едната снимка е с ляти а на другите стоманини или това на последната снимка не е тя
      Subaru B9 tribeca 3.0
      Peugeot 307 04
      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
      Fiat Brava 1.6 16V 103

      Коментар


        #4
        Dikata_BG написа:
        Честито със здраве да си я караш Само да попиатм с какви маратонки я караш гледам на едната снимка е с ляти а на другите стоманини или това на последната снимка не е тя
        Ми не е бе, човека казва, че иска да стане като нея! "Иска ми се да заприлича на тази,но времето ще покаже."успех пич, да я направиш дори по-хубава!
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Колега "Buch",заради теб сигурно ги чаках /продавачите/ толкова време да се решат,но бях доста настоятелен и я взех най-накрая.Сега ще стой до напролет и я почвам,незнам дали има части за нея,но се надявам и на Вас да помагате.Отначало се сещам за джанти,който са малко по широчки,за да я разпъне малко.Иначе е голям змей,при минус 10 гр. запали и върви доста добре,но няма спирачки.А за мое най голямо учудване е че има ел.стъкла.Ламарините се оправят,стига да имам свободно време.

          Коментар


            #6
            willow75bg написа:
            Колега "Buch",заради теб сигурно ги чаках /продавачите/ толкова време да се решат,но бях доста настоятелен и я взех най-накрая.Сега ще стой до напролет и я почвам,незнам дали има части за нея,но се надявам и на Вас да помагате.Отначало се сещам за джанти,който са малко по широчки,за да я разпъне малко.Иначе е голям змей,при минус 10 гр. запали и върви доста добре,но няма спирачки.А за мое най голямо учудване е че има ел.стъкла.Ламарините се оправят,стига да имам свободно време.
            :D :D :D

            Коментар


              #7
              Re: И аз в отбора-Ланча А 112

              willow75bg написа:
              Честита Нова Година.Дадо Мраз ми донесе ей тоз подарък-Ланчия А 112,965 куб.см.,1978.Доста е пойзгнила,но моторчето мисле,че е добро.На пролет ще почна да я стягам,дотогава ще събирам информация,части и мнения.
              Честито колега !Явно си бил послушен през годината :D Със здраве да си я караш и да ти носи само хубави емоции!

              Коментар


                #8
                Ти не се ли канеше още лятос да я вземеш? Някъде коментирахме тази кола плюс още една жълта за части.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  Канех се,но един колега от форума им размъти главите на собствениците и те се мотаха,пък и аз убеждавах половинката доста време.Ноо най-накрая я взех и то на добра цена.Сега ще търся разни работи/джанти,седалки,и др./ и на пролет яко кърпене,боядисване и многоо други работи.

                  Коментар


                    #10
                    willow75bg написа:
                    Канех се,но един колега от форума им размъти главите на собствениците и те се мотаха,пък и аз убеждавах половинката доста време.Ноо най-накрая я взех и то на добра цена.Сега ще търся разни работи/джанти,седалки,и др./ и на пролет яко кърпене,боядисване и многоо други работи.
                    :D Чакай да се уточним.... :D не съм размътил главата на никого... Просто си обадих на хората и те после ми звъняха два пъти.....Цената на колата беше смешна :D и изобщо не съм я коментирал, защото не успях да отида да видя колата.....Проблема беше че съм от София а колата е в Плевен и трябваше да се организира извозването и до София (все пак няма спирачки).....иначе отдавна да съм я прибрал на топло :D Но миналото минало. Този модел на Ланча много ми харесва има някакъв чар това Мини, сравним с този на култовото MINI от 60-те и 70 - те години. Доколкото знам е направен на базата на Фиат 127, така че колега може да видиш какви части са взаимозаменяеми. А за пода и изгнилото - не се плаши. Ще има кърпеж . Със сигурност е позагнила доста. Виж за легенчета за пода дали не могат да се преправят от нещо друго (Лада, Застава или друго). Оригинални не се произвеждат. Има само някакви английски доколкото знам, които са много скъпи. Пак казвам колега - радвам се че колата е попаднала в добри ръце

                    Коментар


                      #11
                      С най-добри чувства към теб колега,просто тея ме въртяха доста време,но си заслужаваше.Всъщност ти изигра своята роля,защото я взех на много смешна цена.Що се отнася до частите си прав,има много взаймозаменяеми,дори и от Лада,жигули,Уно,Фиат 127 и др.Въобще много съм надъхан и с нетърпение чакам да стане по-дълъг денят,че да имам време.Кажете сега как се правят по дълбоки вежди и как мога да изхвърля джантите малко навън.Ако искаш такава 112,пиши на лично и ще ти кажа още една,която един колега от форума ми каза за нея.Имам и нейни снимки-изглежда доста по-добра от мойта.Поздрави и наздраве ДЪГЕ.

                      Коментар


                        #12
                        willow75bg написа:
                        С най-добри чувства към теб колега,просто тея ме въртяха доста време,но си заслужаваше.Всъщност ти изигра своята роля,защото я взех на много смешна цена.Що се отнася до частите си прав,има много взаймозаменяеми,дори и от Лада,жигули,Уно,Фиат 127 и др.Въобще много съм надъхан и с нетърпение чакам да стане по-дълъг денят,че да имам време.Кажете сега как се правят по дълбоки вежди и как мога да изхвърля джантите малко навън.Ако искаш такава 112,пиши на лично и ще ти кажа още една,която един колега от форума ми каза за нея.Имам и нейни снимки-изглежда доста по-добра от мойта.Поздрави и наздраве ДЪГЕ.
                        За изнасяне на гумите се сещам "с фланци" но не те съветвам, защото се променя задната геометрия. По-добрия вариант според мен е със джанти с изнесен борд - има същия ефект, без да слагаш фланци.За веждите - трябва много добър майстор и могат да се направят от ламарина....Най-добре е ако изкаш да "раздуеш" веждите е да намериш нови - по-издути от друг модел кола (лява и дясна) - продават за Голф 1 - нови в Интер кар (макар че и те трябва да се пригодят). Така ще си сигурен че колата ще изглежда еднакво и от двете страни.Питай за другата ланча интересувам се, макар че вече имам една "красавица" за реставриране, която ме чака и все не остава време (виж подписа), но един ден ще я направя.... и ще се радвам да се видим някъде да погледаме кой какво е сътворил

                        Коментар


                          #13
                          Страшна Ланчийка Малко ми прилича на Мини...

                          Коментар


                            #14
                            Със прискърбие Ви съобщавам,че колата/купето/не подлежи на реставрация.Толкова изгнила кола не съм виждал,ще я снимам в почивните дни да добиете претстава.И сега,ако на някой му трябват части да свирка,че ме е грях да ги хвърля на вторични.

                            Коментар


                              #15
                              willow75bg написа:
                              Със прискърбие Ви съобщавам,че колата/купето/не подлежи на реставрация.Толкова изгнила кола не съм виждал,ще я снимам в почивните дни да добиете претстава.И сега,ако на някой му трябват части да свирка,че ме е грях да ги хвърля на вторични.
                              Човек не се отчайвай!!! Всичко се прави!!! Стига да имаш време и нерви!! Ето ще ти дам пример със проект за golf 1-ка! http://www.youtube.com/watch?v=7cb8Svp3pIUПотърси някое купе което не е изгнило там където е проблемно при тебе!! Или намери някой кадърен майстор!!
                              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                              Коментар

                              Working...
                              X