Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за музика за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за музика за Браво

    Решил съм да сменям фабричното радио на Браво-то със CD, но видях, че на капачето му пише "cd changer control", та искам да питам някой може ли да сподели мнение относно това. На мен ми се вижда по добре да си взема един чейнджър и да не къртя фабричния магнет! Но въпроса е дали ще работи добре и дали въобще ще може да управлява чейнджъра или само така си пише. Посъветвайте нещо! Дали да избера този вариянт или да не се занимавам с глупости, а направо да сложа хубаво CD?
    Bravo 1.6 16v

    #2
    по добре си купи ново CD аз така бих направил :D
    Fiat Punto GT2

    Коментар


      #3
      Понеже гледам, че не сте много активни май няма много инфо по тоя въпрос с чейнджърите та ми хрумна друго нещо да попитам. В някои от по-новите модели на Браво/Брава или Мареа ’99 или ’00 год. фабричния касетофон не е ли заменен вече със CD и ако има такова нещо то би трябвало да стане и на мойто табло нали?? Така би май ще е най добре щото няма да прецакам таблото като сложа друго CD и оставя огромна дупка Ще ми кажете ли дали въобще в по-новите коли има такова нещо, дали ще стане за мен и горе долу кви пари ще е?Е, и от къде мога да го намеря разбира се...
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        chris написа:
        Понеже гледам, че не сте много активни май няма много инфо по тоя въпрос с чейнджърите та ми хрумна друго нещо да попитам. В някои от по-новите модели на Браво/Брава или Мареа ’99 или ’00 год. фабричния касетофон не е ли заменен вече със CD и ако има такова нещо то би трябвало да стане и на мойто табло нали?? Така би май ще е най добре щото няма да прецакам таблото като сложа друго CD и оставя огромна дупка Ще ми кажете ли дали въобще в по-новите коли има такова нещо, дали ще стане за мен и горе долу кви пари ще е?Е, и от къде мога да го намеря разбира се...
        може да сложиш и CD , и ченджър проблема е обаче че изключително трудно би намерил и едното и другото потърси из форума има писано и за двете неща /може би затова малко хора ти отговарят/ писано е и със снимки как става със обикновено СД в евъргрийн
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Ами пич ния се организирахме и си взехме mp3 плеъри които излъчват на честота на радиото. Специално за Браво/Брава за мен това е добро и сравнително евтино решение - 50 лв излезе плеъра, а USB диска - още 22 usd ( имах си го от преди). Иначе само декоративната пластмаса мернах някъде че е 29 лв. Отделно че вида на колата става... Друг евтин вариант е да си вземеш един касета-адаптер и към него да си включиш външен MP3 плеър, но лошото е че ще ти се мотаят кабелчета отпред...
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар

          Working...
          X